U9 MD 2
East Gwillimbury Eagles
@ Innisfil WinterhawksU9MD2221
Innisfil Rec (Red)
U10 AA
TNT Tornados
@ King RebellionU10AA-QA-010
Nobleton Rec
U8 MD
King Rebellion
@ TNT TornadosU8MD115
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U14 BB
Markham Waxers team 1
@ South Simcoe Storm team 2-NavyYSQ23-U14BB-48
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U10 AA
South Simcoe Storm
@ Richmond Hill JaguarsU10AA-QB-09
Elvis Stojko
U16 AA
Barrie Colts
@ Aurora TigersYS23QA-U16AA-002
Stronach ARC (Toyota (West))
U11 AA
Aurora Tigers
@ Markham WaxersU11AA-QB-217
Village
U13 A
Markham Waxers
@ Collingwood Blues13A-P1-RR23/24-01013
Eddie Bush
U8 MD
Aurora Tigers
@ East Gwillimbury EaglesU8MD043
EGSC (Sharon East)
U11 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesU11A-QA-04
Ray Twinney (1)
U12 BB
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormU12BB-23/24-RR-0122
Bob Fallis
U13 AA
Upper York Admirals
@ Richmond Hill Jaguars13AA-A-RR23-24-116
Elgin Barrow (East)
U11 AA
King Rebellion
@ TNT TornadosU11AA-QA-120
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 BB
South Simcoe Storm
@ King Rebellion13BB-PB-RR23/24-0122
Nobleton Rec
U12 A
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers team 2U12A-PA-RR23/24-0111
Village
U16 BB
Barrie Colts
@ South Simcoe StormYS23QA-U16BB-028
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U9 MD 2
Innisfil Winterhawks
@ East Gwillimbury EaglesU9MD2203
EGSC (Sharon East)
U11 A
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsU11A-QB-0027
Elvis Stojko
U10 A
Aurora Tigers
@ Upper York Admirals U10CU10BB-Q-88
Georgina Sutton
U10 A
Barrie Colts
@ King RebellionU10A-QA-10
King City
U14 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ TNT TornadosYS23QA-U14A-25
Tottenham Rec
U15 AA
King Rebellion
@ Collingwood BluesYS23QA-U15AA-09
Eddie Bush
U10 A
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York AdmiralsU10A-QB-48
EGSC (West)
U13 BB
TNT Tornados
@ Newmarket Renegades13BB-PA-RR23/24-0105
Ray Twinney (1)
U18 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersYS23QA-U18AA-014
Stronach ARC (Toyota (West))
U13 BB
Barrie Colts
@ Upper York Admirals13BB-PB-RR23/24-0139
Ice Palace (Blue)
U10 A
Newmarket Renegades
@ TNT TornadosU10A-QA-23
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U12 A
Markham Waxers team 1
@ South Simcoe StormU12A-PA-RR23/24-0121
Bob Fallis
U13 A
Newmarket Renegades
@ King Rebellion13A-P2-RR23-23-0106
Nobleton Rec
U12 BB
King Rebellion
@ Upper York AdmiralsU12BB-23/24-RR-0129
Georgina Sutton
U13 AA
Aurora Tigers
@ TNT TornadosU13AA-B-RR23-24-123
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U11 BB
Barrie Colts
@ King RebellionU11BB-Q-314
King City
U12 AA
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsU12AA-A-RR23-24-124
Elvis Stojko
U16 AA
TNT Tornados
@ South Simcoe StormYS23QA-U16AA-026
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U16 A
Newmarket Renegades
@ Collingwood BluesYS23QA-U16A-005
Eddie Bush
U11 A
Orillia Terriers
@ Upper York AdmiralsU11A-QA-029
EGSC (West)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Markham Waxers team 2YSQ23-U14BB-10
Angus Glen (1 - West)
U14 A
Markham Waxers
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14A-025
Ice Palace (Blue)
U12 AA
Upper York Admirals
@ South Simcoe StormU12AA-B-RR23-24-0116
Bob Fallis
U11 A
South Simcoe Storm
@ TNT TornadosU11A-QB-007
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U12 AA
King Rebellion
@ Orillia TerriersU12AA-B-RR23-24-0113
West Orillia (Blue)
U18 AA
King Rebellion
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18AA-022
Elgin Barrow (East)
U14 BB
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14BB-19
Georgina Sutton
U15 AA
Markham Waxers
@ TNT TornadosYS23QB-U15AA-18
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U14 AA
TNT Tornados
@ Richmond Hill JaguarsYSQ23-U14AA-22
Elvis Stojko
U14 AA
King Rebellion
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYSQ23-U14AA-36
Stouffville (Pad A)
U11 BB
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsU11BB-Q-327
EGSC (West)
U15 BB
South Simcoe Storm
@ Markham Waxers team 2YS23QA-U15BB-16
Angus Glen (1 - West)
U18 AA
TNT Tornados
@ South Simcoe StormYS23QB-U18AA-026
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U16 AA
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-13
Ice Palace (Blue)
U12 AA
Barrie Colts
@ Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-101
Aurora CC (2 - Lincoln)
U14 A
Barrie Colts White
@ Orillia TerriersYS23QA-U14A-20
West Orillia (Blue)
U13 A
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York Admirals13A-P2-RR23-23-0124
EGSC (West)
U15 AA
Upper York Admirals
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U15AA-18
Elgin Barrow (East)
U10 A
Markham Waxers
@ South Simcoe StormU10A-QB-59
Innisfil Rec (Red)
U16 A
Upper York Admirals
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16A-024
Stouffville (Pad A)
U18 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Markham Waxers team 3YS23QB-U18BB-13
Village
U16 BB
Newmarket Renegades
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U16BB-002
Angus Glen (1 - West)
U15 A
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYSQ23-U15A-06
Aurora CC (2 - Lincoln)
U14 AA
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormYSQ23-U14AA-41
Innisfil Rec (Red)
U18 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Newmarket Renegades Red (Team 2)YS23QB-U18BB-19
Ray Twinney (1)
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-19
Stouffville (Pad A)
U18 A
Upper York Admirals Team 1
@ Markham WaxersYS23QB-U18A-08
Village
U18 BB
King Rebellion
@ Markham Waxers team 1YS23QA-U18BB-15
Angus Glen (1 - West)
U18 BB
Markham Waxers team 4
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U18BB-26
Georgina Sutton
U15 AA
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormYS23QB-U15AA-15
Innisfil Rec (Red)
U12 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora Tigers12A-PB-RR23/24-0102
Stronach ARC (Toyota (West))
U10 A
TNT Tornados
@ Orillia TerriersU10A-QA-30
West Orillia (Green)
U11 A
Markham Waxers
@ Barrie ColtsU11A-QB-0014
Peggy Hill (Arena 2)
U12 AA
Markham Waxers
@ Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-103
Aurora CC (1 - Ford)
U10 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU10AA-QB-04
Peggy Hill (Arena 1)
U16 BB
South Simcoe Storm
@ Aurora TigersYS23QA-U16BB-014
Stronach ARC (Pfaff (East))
U13 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesU13AA-B-RR23-24-120
Ray Twinney (1)
U16 A
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersYS23QA-U16A-002
Aurora CC (2 - Lincoln)
U14 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie Colts WhiteYS23QA-U14A-09
Peggy Hill (Arena 2)
U13 A
Barrie Colts Blue
@ Orillia Terriers13A-P1-RR23/24-01023
West Orillia (Green)
U13 AA
TNT Tornados
@ Aurora TigersU13AA-B-RR23-24-104
Stronach ARC (Toyota (West))
U13 AA
Markham Waxers
@ Barrie Colts13AA-A-RR23-24-106
Peggy Hill (Arena 1)
U18 BB
Barrie Colts
@ Newmarket Renegades White (Team 1)YS23QA-U18BB-24
Ray Twinney (1)
U18 A
Richmond Hill Jaguars
@ Aurora TigersYS23QB-U18A-03
Stronach ARC (Pfaff (East))
U16 A
Collingwood Blues
@ Orillia TerriersYS23QA-U16A-012
West Orillia (Green)
U18 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYS23QA-U18AA-017
Peggy Hill (Arena 1)
U16 A
South Simcoe Storm
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16A-012
Stouffville Clippers (CC1)
U9 MD 2
Georgina Blaze
@ Bradford BulldogsU9MD2202
Bradford Leisure (Green)
U10 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ South Simcoe Storm U10CU10BB-Q-68
Innisfil Rec (Red)
U10 A
Newmarket Renegades
@ King RebellionU10A-QA-25
Nobleton Rec
U11 AA
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU11AA-QA-104
Ray Twinney (1)
U13 BB
Upper York Admirals
@ Barrie Colts13BB-PB-RR23/24-0110
Sadlon Centre
U11 A
Aurora Tigers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU11A-QA-010
Stouffville Clippers (CC1)
U11 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsU11BB-Q-303
Peggy Hill (Arena 2)
U10 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York AdmiralsU10AA-QB-021
Ice Palace (Blue)
U15 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U15BB-21
Magna (Pfaff)
U15 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-05
Allandale Rec (Blue)
U12 BB
Aurora Tigers
@ South Simcoe StormU12BB-23/24-RR-0124
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U13 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers13AA-A-RR23-24-109
Centennial
U11 A
South Simcoe Storm
@ Richmond Hill JaguarsU11A-QB-0026
Elvis Stojko
U11 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ TNT TornadosU11AA-QA-123
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 BB
Orillia Terriers
@ Whitchurch-Stouffville Clippers13BB-PA-RR23/24-0127
Stouffville (Pad A)
U10 AA
TNT Tornados
@ King RebellionU10AA-QA-006
Nobleton Rec
U13 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Richmond Hill Jaguars13A-P2-RR23-23-0119
Ed Sackfield (South)
U13 A
Aurora Tigers
@ South Simcoe Storm13A-P1-RR23/24-01026
Innisfil Rec (Red)
U13 A
Upper York Admirals
@ Barrie Colts White13A-P2-RR23-23-0101
Peggy Hill (Arena 2)
U12 AA
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU12AA-B-RR23-24-0127
Stouffville Clippers (CC1)
U14 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-15
Ice Palace (Blue)
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16AA-04
Ray Twinney (2)
U16 A
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYS23QB-U16A-002
Allandale Rec (Blue)
U14 BB
South Simcoe Storm team 2-Navy
@ Markham Waxers team 1YSQ23-U14BB-32
Centennial
U18 BB
Markham Waxers team 2
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18BB-23
Elvis Stojko
U18 AA
Richmond Hill Jaguars
@ TNT TornadosYS23QB-U18AA-029
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U15 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U15AA-27
Stouffville (Pad A)
U18 A
Markham Waxers
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U18A-11
Magna (Pfaff)
U16 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-18
Georgina Sutton
U9 MD1
Newmarket Renegades White
@ Markham WaxersU9MD1210
Centennial
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Upper York Admirals U10CU10BB-Q-86
Georgina Sutton
U12 BB
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU12BB-23/24-RR-0128
Ice Palace (Blue)
U12 A
Upper York Admirals
@ Newmarket Renegades12A-PB-RR23/24-0116
Ray Twinney (1)
U11 AA
South Simcoe Storm
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU11AA-QA-126
Stouffville (Pad A)
U9 MD 2
Newmarket Renegades Red
@ Barrie Colts MD 2U9MD2210
Allandale Rec (Red)
U10 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsU10AA-QB-06
East Bayfield (Purple)
U10 A
Orillia Terriers
@ Newmarket RenegadesU10A-QA-13
Magna (Pfaff)
U11 BB
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU11BB-Q-320
Ray Twinney (2)
U10 A
South Simcoe Storm
@ Markham WaxersU10A-QB-34
Centennial
U13 AA
Barrie Colts
@ South Simcoe Storm13AA-A-RR23-24-123
Innisfil Rec (Red)
U15 BB
South Simcoe Storm
@ King RebellionYS23QA-U15BB-10
Trisan Centre
U10 A
Upper York Admirals
@ Richmond Hill JaguarsU10A-QB-55
Tom Graham (East)
U16 A
Aurora Tigers
@ Collingwood BluesYS23QA-U16A-006
Eddie Bush
U14 AA
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-06
Georgina Sutton
U12 A
Markham Waxers team 2
@ Markham Waxers team 1U12A-PA-RR23/24-0109
Mount Joy
U18 A
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYS23QA-U18A-03
Sadlon Centre
U12 AA
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-108
Allandale Rec (Red)
U12 AA
Orillia Terriers
@ Upper York AdmiralsU12AA-B-RR23-24-0124
Ice Palace (Blue)
U14 A
Markham Waxers
@ Aurora TigersYSQ23-U14A-001
Stronach ARC (Toyota (West))
U14 BB
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsYSQ23-U14BB-28
East Bayfield (Purple)
U16 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie ColtsYS23QB-U16A-015
Allandale Rec (Blue)
U13 A
Collingwood Blues
@ Markham Waxers13A-P1-RR23/24-01016
Centennial
U13 BB
Oshawa Generals
@ Newmarket Renegades13BB-PA-RR23/24-0104
Ray Twinney (1)
U14 AA
South Simcoe Storm
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYSQ23-U14AA-42
Stouffville (Pad A)
U14 A
TNT Tornados
@ Orillia TerriersYS23QA-U14A-19
West Orillia (Blue)
U13 AA
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU13AA-B-RR23-24-117
Magna (Pfaff)
U15 A
Barrie Colts Blue
@ South Simcoe StormYSQ23-U15A-33
Innisfil Rec (Red)
U18 AA
South Simcoe Storm
@ King RebellionYS23QB-U18AA-013
Nobleton Rec
U16 BB
King Rebellion
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U16BB-009
Tom Graham (East)
U18 A
Orillia Terriers
@ Collingwood BluesYS23QA-U18A-07
Eddie Bush
U15 A
Barrie Colts White
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U15A-41
Georgina Sutton
U14 BB
Markham Waxers team 2
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14BB-20
Ice Palace (Blue)
U16 BB
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsYS23QA-U16BB-015
Allandale Rec (Red)
U18 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYS23QA-U18AA-002
East Bayfield (Purple)
U15 BB
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYS23QB-U15BB-04
Stronach ARC (Toyota (West))
U18 AA
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYS23QA-U18AA-022
Ray Twinney (1)
U18 BB
Markham Waxers team 2
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U18BB-28
Stouffville Clippers (CC1)
U16 AA
TNT Tornados
@ South Simcoe StormYS23QA-U16AA-008
Innisfil Rec (Red)
U11 A
Collingwood Blues
@ Aurora TigersU11A-QA-015
Aurora CC (1 - Ford)
U18 BB
Newmarket Renegades White (Team 1)
@ Markham Waxers team 4YS23QA-U18BB-19
Centennial
U13 A
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts Blue13A-P1-RR23/24-01009
Eastview
U11 A
Orillia Terriers
@ Newmarket RenegadesU11A-QA-023
Magna (Scotiabank)
U14 A
Collingwood Blues
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U14A-30
Stouffville Clippers (CC1)
U10 AA
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU10AA-QA-021
Magna (Pfaff)
U10 A
Upper York Admirals U10C
@ Barrie Colts U10CU10BB-Q-83
Peggy Hill (Arena 2)
U12 AA
TNT Tornados
@ Richmond Hill JaguarsU12AA-A-RR23-24-126
Elvis Stojko
U13 AA
Upper York Admirals
@ South Simcoe Storm13AA-A-RR23-24-126
Innisfil Rec (Red)
U15 A
Newmarket Renegades
@ Orillia TerriersYSQ23-U15A-26
West Orillia (Green)
U10 A
Upper York Admirals
@ Collingwood BluesU10A-QB-30
Eddie Bush
U12 BB
South Simcoe Storm
@ Newmarket RenegadesU12BB-23/24-RR-0119
Ray Twinney (1)
U11 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11AA-QB-207
Peggy Hill (Arena 2)
U13 BB
Markham Waxers
@ Aurora Tigers13BB-PB-RR23/24-0106
Aurora CC (1 - Ford)
U15 AA
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U15AA-12
Magna (Scotiabank)
U15 BB
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U15BB-26
Stouffville Clippers (CC1)
U13 A
King Rebellion
@ Newmarket Renegades13A-P2-RR23-23-0114
Magna (Pfaff)
U14 AA
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormYSQ23-U14AA-46
Innisfil Rec (Red)
U18 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-002
Centennial
U16 AA
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16AA-02
Ray Twinney (2)
U14 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie ColtsYSQ23-U14AA-03
Peggy Hill (Arena 2)
U14 BB
Markham Waxers team 2
@ Aurora TigersYSQ23-U14BB-04
Aurora CC (1 - Ford)
U18 AA
Barrie Colts
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U18AA-010
Stouffville Clippers (CC1)
U16 BB
Aurora Tigers
@ South Simcoe StormYS23QA-U16BB-027
Innisfil Rec (Red)
U18 A
Barrie Colts
@ TNT TornadosYS23QA-U18A-24
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU10BB-Q-79
Stouffville (Pad A)
U12 A
Newmarket Renegades
@ Aurora Tigers12A-PB-RR23/24-0104
Aurora CC (2 - Lincoln)
U10 A
Orillia Terriers
@ Barrie ColtsU10A-QA-3
East Bayfield (Purple)
U11 BB
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU11BB-Q-316
Magna (Pfaff)
U15 A
Upper York Admirals
@ Barrie Colts BlueYSQ23-U15A-10
Sadlon Centre
U12 A
Collingwood Blues
@ Whitchurch-Stouffville Clippers12A-PB-RR23/24-0129
Stouffville Clippers (CC1)
U11 A
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU11A-QB-0015
Allandale Rec (Blue)
U13 BB
Upper York Admirals
@ Clarington Toros13BB-PB-RR23/24-0116
Darlington
U13 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Oshawa Generals13BB-PA-RR23/24-0112
Delpark Homes (1)
U10 A
TNT Tornados
@ King RebellionU10A-QA-8
Nobleton Rec
U14 A
South Simcoe Storm
@ Aurora TigersYSQ23-U14A-004
Stronach ARC (Pfaff (East))
U12 A
TNT Tornados
@ Barrie ColtsU12A-PA-RR23/24-0101
East Bayfield (Purple)
U12 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York AdmiralsU12AA-B-RR23-24-0122
Georgina Sutton
U15 A
South Simcoe Storm
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U15A-21
Magna (Scotiabank)
U13 AA
Aurora Tigers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU13AA-B-RR23-24-127
Stouffville (Pad A)
U10 A
Barrie Colts U10C
@ Aurora TigersU10BB-Q-60
Stronach ARC (Toyota (West))
U16 BB
South Simcoe Storm
@ King RebellionYS23QA-U16BB-019
Trisan Centre
U15 A
Aurora Tigers
@ Orillia TerriersYSQ23-U15A-30
West Orillia (Green)
U13 A
Markham Waxers
@ Aurora Tigers13A-P1-RR23/24-01005
Aurora CC (2 - Lincoln)
U14 A
Collingwood Blues
@ TNT TornadosYS23QA-U14A-22
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U16 AA
King Rebellion
@ Barrie ColtsYS23QA-U16AA-006
Sadlon Centre
U18 BB
Markham Waxers team 4
@ Barrie ColtsYS23QA-U18BB-03
Allandale Rec (Blue)
U15 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ King RebellionYS23QA-U15AA-14
Nobleton Rec
Victoria Durham League • U18
Upper York Admirals Team 2
@ Mariposa LightningU18-R1B-08
Little Britain
U18 BB
Upper York Admirals
@ Newmarket Renegades White (Team 1)YS23QA-U18BB-21
Magna (Forhan)
U15 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-07
East Bayfield (Purple)
U15 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Aurora TigersYS23QA-U15AA-01
Stronach ARC (Pfaff (East))
U16 BB
Markham Waxers team 1
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16BB-022
Georgina Sutton
U18 AA
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U18AA-009
Stouffville (Pad A)
U8 MD
Newmarket Renegades
@ Bradford BulldogsU8MD028
Bob Fallis
U8 MD
Georgina Blaze
@ Barrie ColtsU8MD019
Peggy Hill (Arena 2)
U11 AA
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormU11AA-QA-114
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U12 AA
Aurora Tigers
@ Richmond Hill JaguarsU12AA-A-RR23-24-125
Elvis Stojko
U12 A
Upper York Admirals
@ Collingwood Blues12A-PB-RR23/24-0112
Eddie Bush
U8 MD
Aurora Tigers
@ Richmond Hill JaguarsU8MD110
Elgin Barrow (East)
U10 A
Newmarket Renegades
@ King RebellionU10A-QA-9
King City
U12 A
Barrie Colts
@ TNT TornadosU12A-PA-RR23/24-0130
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U12 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora Tigers12A-PB-RR23/24-0105
Aurora CC (2 - Lincoln)
U12 AA
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormU12AA-B-RR23-24-0119
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U12 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ King RebellionU12AA-B-RR23-24-0101
Nobleton Rec
U10 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Richmond Hill JaguarsU10AA-QB-013
Bond Lake
U13 BB
Markham Waxers
@ Upper York Admirals13BB-PB-RR23/24-0142
EGSC (West)
U9 MD1
TNT Tornados
@ Richmond Hill JaguarsU9MD1219
Elgin Barrow (East)
U13 A
Barrie Colts White
@ Richmond Hill Jaguars13A-P2-RR23-23-0118
Elvis Stojko
U13 BB
Clarington Toros
@ Aurora Tigers13BB-PB-RR23/24-0104
Stronach ARC (Toyota (West))
U11 A
Orillia Terriers
@ Collingwood BluesU11A-QA-017
Eddie Bush
U13 BB
Orillia Terriers
@ TNT Tornados13BB-PA-RR23/24-0117
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U11 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsU11BB-Q-306
Peggy Hill (Arena 2)
U10 AA
King Rebellion
@ Aurora TigersU10AA-QA-004
Aurora CC (2 - Lincoln)
U9 MD 2
East Gwillimbury Eagles
@ Bradford BulldogsU9MD2212
Bob Fallis
U14 A
Upper York Admirals
@ Richmond Hill JaguarsYSQ23-U14A-015
Elgin Barrow (East)
U11 AA
TNT Tornados
@ King RebellionU11AA-QA-101
Nobleton Rec
U14 AA
South Simcoe Storm
@ King RebellionYSQ23-U14AA-39
Trisan Centre
U10 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood BluesU10A-QB-32
Eddie Bush
U13 AA
Markham Waxers
@ Upper York Admirals13AA-A-RR23-24-127
EGSC (West)
U10 A
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsU10A-QB-57
Bond Lake
U14 AA
Upper York Admirals
@ Richmond Hill JaguarsYSQ23-U14AA-21
Elvis Stojko
U10 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU10AA-QB-02
Peggy Hill (Arena 2)
U10 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York Admirals U10CU10BB-Q-74
Georgina Sutton
U11 A
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesU11A-QA-020
Magna (Scotiabank)
U15 AA
South Simcoe Storm
@ TNT TornadosYS23QB-U15AA-17
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 A
Aurora Tigers
@ Barrie Colts U10CU10BB-Q-85
Allandale Rec (Red)
U12 BB
King Rebellion
@ Aurora TigersU12BB-23/24-RR-0102
Aurora CC (2 - Lincoln)
U10 A
TNT Tornados
@ Barrie ColtsU10A-QA-7
East Bayfield (Purple)
U11 A
Markham Waxers
@ TNT TornadosU11A-QB-009
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U15 BB
Richmond Hill Jaguars
@ King RebellionYS23QA-U15BB-12
Nobleton Rec
U18 AA
TNT Tornados
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18AA-019
Elgin Barrow (East)
U15 BB
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U15BB-22
EGSC (West)
U13 A
Orillia Terriers
@ South Simcoe Storm13A-P1-RR23/24-01028
Bradford Leisure (Green)
U13 BB
Newmarket Renegades
@ Whitby Wildcats13BB-PA-RR23/24-0122
IPSC (4)
U18 BB
Barrie Colts
@ King RebellionYS23QA-U18BB-06
Trisan Centre
U13 A
Collingwood Blues
@ Barrie Colts Blue13A-P1-RR23/24-01008
Peggy Hill (Arena 2)
U15 AA
Aurora Tigers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U15AA-19
Elvis Stojko
U11 AA
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU11AA-QB-223
Georgina Sutton
U10 AA
TNT Tornados
@ Markham WaxersU10AA-QA-017
Village
U18 BB
Markham Waxers team 2
@ Ajax-Pickering RaidersYS23QB-U18BB-01
Ajax CC (3)
U13 BB
King Rebellion
@ Barrie Colts13BB-PB-RR23/24-0108
East Bayfield (Purple)
U11 AA
Markham Waxers
@ Aurora TigersU11AA-QB-205
Aurora CC (2 - Lincoln)
U13 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ TNT TornadosU13AA-B-RR23-24-125
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U16 BB
Aurora Tigers
@ King RebellionYS23QA-U16BB-022
Nobleton Rec
U14 BB
Upper York Admirals
@ South Simcoe Storm team 1-WhiteYSQ23-U14BB-17
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U8 MD
King Rebellion
@ Markham WaxersU8MD082
Centennial
U13 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York Admirals13A-P2-RR23-23-0122
Georgina Sutton
U14 BB
South Simcoe Storm team 2-Navy
@ Barrie ColtsYSQ23-U14BB-26
Peggy Hill (Arena 1)
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16BB-008
Ray Twinney (1)
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-21
Stouffville (Pad A)
U13 AA
Richmond Hill Jaguars
@ South Simcoe Storm13AA-A-RR23-24-124
Bradford Leisure (Green)
U14 A
Aurora Tigers
@ Markham WaxersYSQ23-U14A-006
Milliken Mills
U12 BB
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU12BB-23/24-RR-0110
Peggy Hill (Arena 2)
U15 A
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U15A-39
EGSC (West)
U16 A
Aurora Tigers
@ Orillia TerriersYS23QA-U16A-011
West Orillia (Green)
U12 A
South Simcoe Storm
@ Markham Waxers team 1U12A-PA-RR23/24-0108
Village
U12 AA
TNT Tornados
@ Markham WaxersU12AA-A-RR23-24-116
Centennial
U13 AA
King Rebellion
@ Aurora TigersU13AA-B-RR23-24-106
Aurora CC (2 - Lincoln)
U15 AA
Upper York Admirals
@ Collingwood BluesYS23QA-U15AA-10
Eddie Bush
U15 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsYS23QB-U15AA-02
Peggy Hill (Arena 1)
U16 AA
Aurora Tigers
@ South Simcoe StormYS23QA-U16AA-023
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U15 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U15BB-13
Milliken Mills
U14 A
Collingwood Blues
@ Barrie Colts BlueYS23QA-U14A-02
Peggy Hill (Arena 2)
U14 A
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormYSQ23-U14A-021
Bradford Leisure (Green)
U16 A
Collingwood Blues
@ Newmarket RenegadesYS23QA-U16A-008
Ray Twinney (1)
U14 AA
TNT Tornados
@ Markham WaxersYSQ23-U14AA-29
Village
Victoria Durham League • U18
Mariposa Lightning
@ Upper York Admirals Team 2U18-R1B-18
EGSC (West)
U18 AA
King Rebellion
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-015
Centennial
U18 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie ColtsYS23QA-U18AA-018
Peggy Hill (Arena 1)
U14 A
TNT Tornados
@ Barrie Colts WhiteYS23QA-U14A-07
Peggy Hill (Arena 2)
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ South Simcoe StormYS23QA-U15BB-27
Bradford Leisure (Green)
U18 A
TNT Tornados
@ South Simcoe StormYS23QA-U18A-19
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U18 AA
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U18AA-023
EGSC (West)
U18 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket Renegades Red (Team 2)YS23QB-U18BB-20
Ray Twinney (1)
U14 A
Barrie Colts Blue
@ Collingwood BluesYS23QA-U14A-14
Eddie Bush
U13 A
Aurora Tigers
@ Collingwood Blues13A-P1-RR23/24-01014
Central
U12 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Collingwood Blues12A-PB-RR23/24-0114
Eddie Bush
U13 A
Richmond Hill Jaguars
@ King Rebellion13A-P2-RR23-23-0108
Nobleton Rec
U10 A
Collingwood Blues
@ Richmond Hill JaguarsU10A-QB-38
Elvis Stojko
U8 MD
Bradford Bulldogs
@ TNT TornadosU8MD116
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U16 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Aurora TigersYS23QA-U16BB-013
Stronach ARC (Toyota (West))
U10 A
Upper York Admirals
@ Markham WaxersU10A-QB-54
Village
U8 MD
King Rebellion
@ East Gwillimbury EaglesU8MD038
EGSC (Sharon East)
U15 BB
King Rebellion
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U15BB-22
Elgin Barrow (East)
U11 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersU11A-QA-02
Aurora CC (2 - Lincoln)
U15 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Collingwood BluesYS23QA-U15AA-07
Eddie Bush
U13 BB
Clarington Toros
@ South Simcoe Storm13BB-PB-RR23/24-0133
Bob Fallis
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsU12AA-B-RR23-24-0125
Georgina Sutton
U8 MD
Richmond Hill Jaguars
@ Georgina BlazeU8MD047
Ice Palace (Blue)
U12 AA
Barrie Colts
@ Markham WaxersU12AA-A-RR23-24-120
Village
U13 BB
Upper York Admirals
@ King Rebellion13BB-PB-RR23/24-0123
Nobleton Rec
U10 AA
Markham Waxers
@ TNT TornadosU10AA-QA-025
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U16 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ South Simcoe StormYS23QB-U16A-004
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U11 A
South Simcoe Storm
@ Richmond Hill JaguarsU11A-QB-0024
Elvis Stojko
U11 AA
South Simcoe Storm
@ King RebellionU11AA-QA-103
King City
U9 MD 2
Newmarket Renegades Red
@ Orillia TerriersU9MD2207
West Orillia (Blue)
U11 A
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsU11A-QA-030
EGSC (West)
U13 BB
Whitby Wildcats
@ Newmarket Renegades13BB-PA-RR23/24-0101
Ray Twinney (1)
U10 A
Upper York Admirals U10C
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU10BB-Q-77
Stouffville (Pad A)
U14 A
Orillia Terriers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U14A-29
Stouffville Clippers (CC1)
U16 AA
King Rebellion
@ Aurora TigersYS23QA-U16AA-003
Stronach ARC (Toyota (West))
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Aurora TigersU10BB-Q-63
Aurora CC (2 - Lincoln)
U13 A
Barrie Colts Blue
@ South Simcoe Storm13A-P1-RR23/24-01027
Bob Fallis
U10 AA
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsU10AA-QB-024
Ice Palace (Blue)
U12 A
Markham Waxers team 1
@ TNT TornadosU12A-PA-RR23/24-0127
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U18 BB
Markham Waxers team 4
@ King RebellionYS23QA-U18BB-08
Nobleton Rec
U18 A
Aurora Tigers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18A-13
Elgin Barrow (East)
U12 BB
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsU12BB-23/24-RR-0127
Georgina Sutton
U11 AA
Aurora Tigers
@ Markham WaxersU11AA-QB-214
Milliken Mills
U13 AA
Upper York Admirals
@ Markham Waxers13AA-A-RR23-24-112
Village
U11 A
Markham Waxers
@ TNT TornadosU11A-QB-008
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 A
Newmarket Renegades
@ Orillia TerriersU10A-QA-16
West Orillia (Blue)
U11 BB
South Simcoe Storm
@ King RebellionU11BB-Q-313
King City
U14 A
Newmarket Renegades
@ Richmond Hill JaguarsYSQ23-U14A-016
Elvis Stojko
U16 AA
Barrie Colts
@ South Simcoe StormYS23QA-U16AA-010
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U11 BB
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU11BB-Q-328
EGSC (West)
U16 AA
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-16
Ice Palace (Blue)
U14 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14AA-48
Ray Twinney (1)
U12 AA
King Rebellion
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU12AA-B-RR23-24-0126
Stouffville (Pad A)
U15 AA
King Rebellion
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U15AA-29
Stouffville Clippers (CC1)
U10 AA
Aurora Tigers
@ King RebellionU10AA-QA-008
Trisan Centre
U14 AA
King Rebellion
@ Barrie ColtsYSQ23-U14AA-58
Allandale Rec (Red)
U14 BB
Barrie Colts
@ South Simcoe Storm team 2-NavyYSQ23-U14BB-47
Bob Fallis
U13 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersU13AA-B-RR23-24-105
Aurora CC (2 - Lincoln)
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ TNT TornadosU12AA-A-RR23-24-127
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U12 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Collingwood Blues12A-PB-RR23/24-0108
Eddie Bush
U15 A
Barrie Colts Blue
@ Orillia TerriersYSQ23-U15A-28
West Orillia (Blue)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14BB-21
Georgina Sutton
U12 BB
South Simcoe Storm
@ King RebellionU12BB-23/24-RR-0111
King City
U15 BB
Upper York Admirals
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U15BB-10
Milliken Mills
U13 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ TNT Tornados13BB-PA-RR23/24-0120
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U16 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U16AA-12
Elgin Barrow (East)
U11 AA
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU11AA-QB-221
EGSC (West)
U16 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYS23QA-U16BB-002
Allandale Rec (Red)
U16 BB
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16BB-021
Ray Twinney (1)
U10 AA
Barrie Colts
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU10AA-QB-027
Stouffville (Pad A)
U18 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood BluesYS23QA-U18A-08
Eddie Bush
U13 BB
Barrie Colts
@ Aurora Tigers13BB-PB-RR23/24-0103
Aurora CC (2 - Lincoln)
U18 AA
King Rebellion
@ South Simcoe StormYS23QB-U18AA-023
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U12 A
Markham Waxers team 2
@ Barrie ColtsU12A-PA-RR23/24-0103
East Bayfield (Purple)
U18 A
Markham Waxers
@ Upper York Admirals Team 1YS23QB-U18A-18
Ice Palace (Blue)
U18 A
TNT Tornados
@ Orillia TerriersYS23QA-U18A-11
West Orillia (Blue)
U14 A
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14A-029
Georgina Sutton
U15 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 2YS23QA-U15BB-18
Milliken Mills
U14 AA
Richmond Hill Jaguars
@ TNT TornadosYSQ23-U14AA-25
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U12 A
Aurora Tigers
@ Upper York Admirals12A-PB-RR23/24-0123
EGSC (West)
U16 BB
Markham Waxers team 1
@ Markham Waxers team 2YS23QB-U16BB-006
Village
U18 BB
Markham Waxers team 3
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18BB-25
Elgin Barrow (East)
U13 A
Newmarket Renegades
@ Barrie Colts White13A-P2-RR23-23-0105
East Bayfield (Purple)
U14 AA
Markham Waxers
@ Aurora TigersYSQ23-U14AA-04
Aurora CC (2 - Lincoln)
U14 BB
Markham Waxers team 1
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14BB-40
Magna (Pfaff)
U18 BB
Newmarket Renegades White (Team 1)
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U18BB-30
Ice Palace (Blue)
U18 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-016
Milliken Mills
U16 A
Collingwood Blues
@ Newmarket RenegadesYS23QA-U16A-020
Ray Twinney (1)
U15 A
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U15A-37
EGSC (West)
U18 AA
Barrie Colts
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U18AA-028
Stouffville (Pad A)
U15 A
Barrie Colts White
@ Aurora TigersYSQ23-U15A-03
Aurora CC (2 - Lincoln)
U18 BB
Ajax-Pickering Raiders
@ Markham Waxers team 2YS23QB-U18BB-06
Milliken Mills
U10 AA
Richmond Hill Jaguars
@ South Simcoe StormU10AA-QB-017
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U11 BB
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormU11BB-Q-324
Innisfil Rec (Red)
U11 BB
King Rebellion
@ Barrie ColtsU11BB-Q-308
Peggy Hill (Arena 2)
U10 A
Orillia Terriers
@ Barrie ColtsU10A-QA-4
Peggy Hill (Arena 1)
U16 AA
TNT Tornados
@ Aurora TigersYS23QA-U16AA-001
Stronach ARC (Pfaff (East))
U11 A
Newmarket Renegades
@ Collingwood BluesU11A-QA-018
Eddie Bush
U13 BB
Markham Waxers
@ South Simcoe Storm13BB-PB-RR23/24-0131
Innisfil Rec (Red)
U18 AA
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYS23QA-U18AA-001
Aurora CC (2 - Lincoln)
U13 AA
Upper York Admirals
@ Barrie Colts13AA-A-RR23-24-105
East Bayfield (Purple)
U15 BB
King Rebellion
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-08
Peggy Hill (Arena 2)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Markham Waxers team 2YSQ23-U14BB-12
Centennial
U14 A
Barrie Colts White
@ Barrie Colts BlueYS23QA-U14A-03
Peggy Hill (Arena 1)
U13 AA
Aurora Tigers
@ King RebellionU13AA-B-RR23-24-108
Nobleton Rec
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ South Simcoe StormYS23QA-U15BB-30
Innisfil Rec (Red)
U18 A
Upper York Admirals Team 1
@ Aurora TigersYS23QB-U18A-04
Stronach ARC (Pfaff (East))
U18 BB
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYS23QA-U18BB-05
East Bayfield (Purple)
U18 A
Richmond Hill Jaguars
@ Markham WaxersYS23QB-U18A-07
Centennial
U16 A
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYS23QB-U16A-014
Peggy Hill (Arena 1)
U16 A
South Simcoe Storm
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16A-023
Stouffville Clippers (CC1)
U11 A
Barrie Colts
@ South Simcoe StormU11A-QB-0030
Innisfil Rec (Red)
U11 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesU11AA-QA-106
Ray Twinney (1)
U11 BB
South Simcoe Storm
@ Newmarket RenegadesU11BB-Q-317
Magna (Pfaff)
U10 AA
Newmarket Renegades
@ King RebellionU10AA-QA-009
Nobleton Rec
U13 BB
Clarington Toros
@ Barrie Colts13BB-PB-RR23/24-0109
Allandale Rec (Blue)
U12 A
Markham Waxers team 2
@ South Simcoe StormU12A-PA-RR23/24-0122
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U13 AA
Barrie Colts
@ Markham Waxers13AA-A-RR23-24-110
Centennial
U13 A
King Rebellion
@ Richmond Hill Jaguars13A-P2-RR23-23-0116
Elvis Stojko
U13 BB
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville Clippers13BB-PA-RR23/24-0129
Stouffville (Pad A)
U8 MD
Aurora Tigers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU8MD123
Stouffville (Pad B)
U10 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood BluesU10A-QB-51
Central
U11 AA
King Rebellion
@ South Simcoe StormU11AA-QA-113
Innisfil Rec (Red)
U14 AA
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14AA-50
Ray Twinney (1)
U15 BB
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U15BB-18
Magna (Pfaff)
U15 AA
Aurora Tigers
@ King RebellionYS23QA-U15AA-13
Nobleton Rec
U16 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsYS23QA-U16BB-017
Allandale Rec (Blue)
U14 BB
Newmarket Renegades
@ Markham Waxers team 1YSQ23-U14BB-34
Centennial
U15 AA
Upper York Admirals
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U15AA-28
Stouffville (Pad A)
U18 AA
King Rebellion
@ TNT TornadosYS23QB-U18AA-009
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U18 BB
Newmarket Renegades White (Team 1)
@ King RebellionYS23QA-U18BB-09
Nobleton Rec
U15 AA
Markham Waxers
@ South Simcoe StormYS23QB-U15AA-16
Bob Fallis
U12 A
Aurora Tigers
@ Newmarket Renegades12A-PB-RR23/24-0119
Ray Twinney (1)
U11 AA
TNT Tornados
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU11AA-QA-127
Stouffville (Pad A)
U10 A
King Rebellion
@ Barrie ColtsU10A-QA-5
Allandale Rec (Red)
U10 A
TNT Tornados
@ Newmarket RenegadesU10A-QA-15
Magna (Pfaff)
U10 A
Upper York Admirals
@ Markham WaxersU10A-QB-36
Centennial
U10 AA
Barrie Colts
@ Richmond Hill JaguarsU10AA-QB-011
Elvis Stojko
U14 AA
Barrie Colts
@ South Simcoe StormYSQ23-U14AA-43
Innisfil Rec (Red)
U13 AA
Markham Waxers
@ Richmond Hill Jaguars13AA-A-RR23-24-115
Tom Graham (East)
U10 A
South Simcoe Storm
@ Richmond Hill JaguarsU10A-QB-56
Bond Lake
U13 BB
Newmarket Renegades
@ Oshawa Generals13BB-PA-RR23/24-0115
Delpark Homes (1)
U11 A
South Simcoe Storm
@ Markham WaxersU11A-QB-0021
Milliken Mills
U12 A
TNT Tornados
@ Markham Waxers team 2U12A-PA-RR23/24-0114
Mount Joy
U15 BB
Upper York Admirals
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U15BB-12
Angus Glen (2 - East)
U12 AA
TNT Tornados
@ Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-106
Stronach ARC (Toyota (West))
U12 AA
Markham Waxers
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-113
Allandale Rec (Red)
U12 A
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers team 1U12A-PA-RR23/24-0110
Centennial
U14 AA
Markham Waxers
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-12
Ice Palace (Blue)
U13 BB
Markham Waxers
@ Clarington Toros13BB-PB-RR23/24-0114
Rickard (A)
U13 AA
TNT Tornados
@ Newmarket RenegadesU13AA-B-RR23-24-118
Magna (Pfaff)
U15 A
Newmarket Renegades
@ South Simcoe StormYSQ23-U15A-35
Innisfil Rec (Red)
U16 AA
Upper York Admirals
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U16AA-10
Tom Graham (East)
U18 BB
Newmarket Renegades Red (Team 2)
@ Markham Waxers team 3YS23QB-U18BB-12
Mount Joy
U18 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsYS23QA-U18AA-004
Allandale Rec (Red)
U14 BB
Newmarket Renegades
@ Markham Waxers team 1YSQ23-U14BB-36
Angus Glen (2 - East)
U14 BB
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYSQ23-U14BB-03
Stronach ARC (Toyota (West))
U16 A
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16A-019
Ice Palace (Blue)
U18 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U18BB-30
Stouffville Clippers (CC1)
U9 MD1
Aurora Tigers
@ Richmond Hill JaguarsU9MD1220
Elvis Stojko
U10 A
Upper York Admirals U10C
@ Barrie Colts U10CU10BB-Q-64
Eastview
U12 A
Newmarket Renegades
@ Upper York Admirals12A-PB-RR23/24-0124
Georgina Sutton
U12 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesU12AA-B-RR23-24-0108
Magna (Scotiabank)
U15 BB
Markham Waxers team 1
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U15BB-27
Stouffville Clippers (CC1)
U10 AA
Markham Waxers
@ Newmarket RenegadesU10AA-QA-018
Magna (Pfaff)
U11 AA
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsU11AA-QB-210
Peggy Hill (Arena 2)
U13 BB
Aurora Tigers
@ South Simcoe Storm13BB-PB-RR23/24-0136
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U15 BB
King Rebellion
@ Markham Waxers team 2YS23QA-U15BB-17
Centennial
U12 AA
Orillia Terriers
@ South Simcoe StormU12AA-B-RR23-24-0120
Innisfil Rec (Red)
U10 AA
Aurora Tigers
@ King RebellionU10AA-QA-012
Nobleton Rec
U10 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersU10BB-Q-80
Stronach ARC (Toyota (West))
U10 A
Markham Waxers
@ Collingwood BluesU10A-QB-33
Eddie Bush
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U16BB-013
Milliken Mills
U18 BB
Upper York Admirals
@ Markham Waxers team 1YS23QA-U18BB-13
Mount Joy
U12 BB
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesU12BB-23/24-RR-0120
Ray Twinney (1)
U13 A
Markham Waxers
@ Barrie Colts Blue13A-P1-RR23/24-01006
Eastview
U13 AA
South Simcoe Storm
@ Upper York Admirals13AA-A-RR23-24-130
Georgina Sutton
U16 BB
King Rebellion
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U16BB-025
Tom Graham (East)
U11 A
Markham Waxers
@ Barrie ColtsU11A-QB-0017
Peggy Hill (Arena 2)
U14 A
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYSQ23-U14A-002
Aurora CC (1 - Ford)
U18 A
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U18A-12
Magna (Scotiabank)
U16 AA
Aurora Tigers
@ TNT TornadosYS23QA-U16AA-027
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U14 A
TNT Tornados
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U14A-28
Stouffville Clippers (CC1)
U13 A
Upper York Admirals
@ Newmarket Renegades13A-P2-RR23-23-0112
Magna (Pfaff)
U14 BB
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14BB-22
EGSC (Sharon East)
U14 AA
King Rebellion
@ South Simcoe StormYSQ23-U14AA-40
Innisfil Rec (Red)
U18 AA
South Simcoe Storm
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-017
Centennial
U18 BB
Newmarket Renegades Red (Team 2)
@ Ajax-Pickering RaidersYS23QB-U18BB-03
Don Beer (2)
U13 BB
Barrie Colts
@ King Rebellion13BB-PB-RR23/24-0121
King City
U13 AA
Aurora Tigers
@ King RebellionU13AA-B-RR23-24-113
Nobleton Rec
U16 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16AA-03
Ray Twinney (2)
U15 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-04
Eastview
U14 AA
TNT Tornados
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-14
Georgina Sutton
U14 A
Orillia Terriers
@ Barrie Colts BlueYS23QA-U14A-05
Peggy Hill (Arena 2)
U15 A
Orillia Terriers
@ Aurora TigersYSQ23-U15A-05
Aurora CC (1 - Ford)
U18 BB
King Rebellion
@ Markham Waxers team 4YS23QA-U18BB-17
Milliken Mills
U18 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers team 2YS23QB-U18BB-09
Mount Joy
U18 AA
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U18AA-029
Stouffville Clippers (CC1)
U16 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ South Simcoe StormYS23QB-U16A-018
Innisfil Rec (Red)
U18 A
Collingwood Blues
@ TNT TornadosYS23QA-U18A-23
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U11 BB
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11BB-Q-307
Sadlon Centre
U10 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU10AA-QB-030
Stouffville (Pad A)
U11 A
Collingwood Blues
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU11A-QA-07
Stouffville Clippers (CC1)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Aurora TigersYSQ23-U14BB-05
Stronach ARC (Toyota (West))
U10 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU10AA-QB-07
East Bayfield (Purple)
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-105
Stronach ARC (Pfaff (East))
U13 BB
Clarington Toros
@ King Rebellion13BB-PB-RR23/24-0120
Nobleton Rec
U12 A
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU12A-PA-RR23/24-0105
Allandale Rec (Blue)
U11 A
Upper York Admirals
@ Aurora TigersU11A-QA-014
Aurora CC (1 - Ford)
U10 A
King Rebellion
@ Orillia TerriersU10A-QA-17
West Orillia (Blue)
U14 AA
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYSQ23-U14AA-08
Aurora CC (2 - Lincoln)
U14 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsYSQ23-U14AA-56
East Bayfield (Purple)
U14 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Collingwood BluesYS23QA-U14A-15
Central
U14 A
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14A-028
Georgina Sutton
U13 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Whitby Wildcats13BB-PA-RR23/24-0124
McKinney (2)
U12 A
Upper York Admirals
@ Whitchurch-Stouffville Clippers12A-PB-RR23/24-0128
Stouffville Clippers (CC1)
U15 BB
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersYS23QB-U15BB-02
Stronach ARC (Toyota (West))
U12 AA
Barrie Colts
@ TNT TornadosU12AA-A-RR23-24-129
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U13 A
Upper York Admirals
@ King Rebellion13A-P2-RR23-23-0109
Trisan Centre
U15 AA
Collingwood Blues
@ King RebellionYS23QA-U15AA-15
Nobleton Rec
U16 A
Newmarket Renegades
@ Orillia TerriersYS23QA-U16A-024
West Orillia (Blue)
U16 BB
King Rebellion
@ Barrie ColtsYS23QA-U16BB-003
Allandale Rec (Blue)
U12 BB
Upper York Admirals
@ Aurora TigersU12BB-23/24-RR-0105
Aurora CC (1 - Ford)
U15 AA
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYS23QA-U15AA-02
Aurora CC (2 - Lincoln)
U15 A
Barrie Colts White
@ Barrie Colts BlueYSQ23-U15A-07
East Bayfield (Purple)
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16BB-023
Georgina Sutton
Victoria Durham League • U18
Upper York Admirals Team 2
@ Orono LeafsU18-R1B-16
Orono
U18 AA
Aurora Tigers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U18AA-027
Stouffville Clippers (CC1)
U18 AA
Richmond Hill Jaguars
@ King RebellionYS23QB-U18AA-012
Trisan Centre
U8 MD
Richmond Hill Jaguars
@ Bradford BulldogsU8MD026
Bob Fallis
U10 A
Upper York Admirals
@ South Simcoe StormU10A-QB-58
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U8 MD
East Gwillimbury Eagles
@ Innisfil WinterhawksU8MD062
Innisfil Rec (Red)
U8 MD
Markham Waxers
@ Newmarket RenegadesU8MD092
Magna (Honda)
U13 AA
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU13AA-B-RR23-24-130
Stouffville Clippers (CC1)
U11 BB
King Rebellion
@ Barrie ColtsU11BB-Q-304
Peggy Hill (Arena 1)
U10 A
Aurora Tigers
@ South Simcoe Storm U10CU10BB-Q-69
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U9 MD 2
East Gwillimbury Eagles
@ Barrie Colts MD 2U9MD2RR06
Peggy Hill (Arena 2)
U13 AA
Barrie Colts
@ Richmond Hill Jaguars13AA-A-RR23-24-119
Elgin Barrow (East)
U11 A
TNT Tornados
@ Richmond Hill JaguarsU11A-QB-004
Elvis Stojko
U10 AA
Aurora Tigers
@ TNT TornadosU10AA-QA-026
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 A
King Rebellion
@ Barrie ColtsU10A-QA-1
Allandale Rec (Red)
U10 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie Colts U10CU10BB-Q-82
Peggy Hill (Arena 1)
U16 AA
Upper York Admirals
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-24
Stouffville Clippers (CC1)
U13 AA
TNT Tornados
@ King RebellionU13AA-B-RR23-24-107
Nobleton Rec
U10 AA
Barrie Colts
@ South Simcoe StormU10AA-QB-019
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U11 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11AA-QB-211
Peggy Hill (Arena 2)
U14 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ King RebellionYSQ23-U14AA-53
Trisan Centre
U12 A
Markham Waxers team 2
@ Richmond Hill JaguarsU12A-PA-RR23/24-0120
Bond Lake
U10 A
Richmond Hill Jaguars
@ Collingwood BluesU10A-QB-31
Eddie Bush
U12 BB
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsU12BB-23/24-RR-0130
EGSC (West)
U12 BB
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsU12BB-23/24-RR-0106
Allandale Rec (Red)
U18 A
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18A-14
Elgin Barrow (East)
U16 AA
Newmarket Renegades
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U16AA-11
Elvis Stojko
U11 BB
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesU11BB-Q-319
Magna (Scotiabank)
U11 AA
South Simcoe Storm
@ TNT TornadosU11AA-QA-117
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U11 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Orillia TerriersU11A-QA-05
West Orillia (Blue)
U12 AA
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-114
Peggy Hill (Arena 1)
U9 MD 2
Orillia Terriers
@ Bradford BulldogsU9MD2RR11
Bob Fallis
U10 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York AdmiralsU10AA-QB-026
Ice Palace (Blue)
U12 A
Markham Waxers team 1
@ Barrie ColtsU12A-PA-RR23/24-0104
Peggy Hill (Arena 2)
U13 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood Blues13A-P1-RR23/24-01015
Eddie Bush
U10 AA
Markham Waxers
@ King RebellionU10AA-QA-007
Nobleton Rec
U13 BB
South Simcoe Storm
@ Upper York Admirals13BB-PB-RR23/24-0138
EGSC (West)
U15 BB
Richmond Hill Jaguars
@ King RebellionYS23QA-U15BB-13
Trisan Centre
U13 A
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie Colts White13A-P2-RR23-23-0102
Allandale Rec (Red)
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Orillia TerriersU12AA-B-RR23-24-0112
West Orillia (Blue)
U13 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket Renegades13A-P2-RR23-23-0115
Magna (Scotiabank)
U13 BB
Newmarket Renegades
@ TNT Tornados13BB-PA-RR23/24-0119
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 BB
Aurora Tigers
@ Barrie Colts13BB-PB-RR23/24-0111
Peggy Hill (Arena 1)
U10 A
Orillia Terriers
@ TNT TornadosU10A-QA-22
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U16 AA
King Rebellion
@ Barrie ColtsYS23QA-U16AA-016
Peggy Hill (Arena 2)
U18 AA
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18AA-021
Elgin Barrow (East)
U16 BB
Barrie Colts
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U16BB-024
Elvis Stojko
U12 A
Newmarket Renegades
@ Aurora Tigers12A-PB-RR23/24-0103
Stronach ARC (Toyota (West))
U11 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ King RebellionU11AA-QA-102
Nobleton Rec
U15 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U15BB-25
EGSC (West)
U14 BB
Upper York Admirals
@ South Simcoe Storm team 1-WhiteYSQ23-U14BB-14
Bradford Leisure (Green)
U18 BB
Markham Waxers team 1
@ King RebellionYS23QA-U18BB-07
Trisan Centre
U14 BB
Markham Waxers team 1
@ Barrie ColtsYSQ23-U14BB-27
Allandale Rec (Red)
U11 A
Barrie Colts
@ Markham WaxersU11A-QB-0022
Milliken Mills
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Markham WaxersU12AA-A-RR23-24-118
Village
U13 BB
Oshawa Generals
@ Orillia Terriers13BB-PA-RR23/24-0106
West Orillia (Blue)
U18 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Ajax-Pickering RaidersYS23QB-U18BB-05
Ajax CC (3)
U14 A
Collingwood Blues
@ Barrie Colts WhiteYS23QA-U14A-08
Peggy Hill (Arena 1)
U14 BB
South Simcoe Storm team 2-Navy
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14BB-38
Magna (Scotiabank)
U18 AA
South Simcoe Storm
@ TNT TornadosYS23QB-U18AA-010
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U12 A
TNT Tornados
@ South Simcoe StormU12A-PA-RR23/24-0123
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U12 AA
Upper York Admirals
@ King RebellionU12AA-B-RR23-24-0105
Nobleton Rec
U13 A
Orillia Terriers
@ Aurora Tigers13A-P1-RR23/24-01004
Stronach ARC (Toyota (West))
U14 A
Richmond Hill Jaguars
@ South Simcoe StormYSQ23-U14A-023
Bradford Leisure (Green)
U14 A
Newmarket Renegades
@ Markham WaxersYSQ23-U14A-007
Milliken Mills
U15 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U15AA-24
EGSC (West)
U16 A
Collingwood Blues
@ Orillia TerriersYS23QA-U16A-023
West Orillia (Green)
U15 AA
Newmarket Renegades
@ Markham WaxersYS23QB-U15AA-06
Village
U15 A
Orillia Terriers
@ Barrie Colts WhiteYSQ23-U15A-14
Peggy Hill (Arena 1)
U16 A
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16A-020
Ice Palace (Blue)
U14 AA
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14AA-49
Magna (Scotiabank)
U16 AA
Aurora Tigers
@ South Simcoe StormYS23QA-U16AA-009
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U14 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Markham WaxersYSQ23-U14AA-31
Milliken Mills
U18 AA
Barrie Colts
@ Aurora TigersYS23QA-U18AA-011
Stronach ARC (Pfaff (East))
U15 A
South Simcoe Storm
@ Aurora TigersYSQ23-U15A-01
Stronach ARC (Toyota (West))
U15 AA
TNT Tornados
@ South Simcoe StormYS23QB-U15AA-14
Bradford Leisure (Green)
Cancelled
YSMHL QUALIFIERS
U16 BB
Upper York Admirals
@ Markham Waxers team 2YS23QB-U16BB-018
Village
Victoria Durham League • U18
Lindsay Muskies
@ Upper York Admirals Team 2U18-R1B-17
EGSC (West)
U18 A
TNT Tornados
@ Barrie ColtsYS23QA-U18A-04
Peggy Hill (Arena 1)
U16 BB
Markham Waxers team 1
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16BB-019
Magna (Scotiabank)
U18 BB
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U18BB-27
Ice Palace (Blue)
U15 BB
Newmarket Renegades
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U15BB-11
Milliken Mills
U16 A
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersYS23QA-U16A-014
Stronach ARC (Toyota (West))
U18 A
Orillia Terriers
@ South Simcoe StormYS23QA-U18A-18
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U18 A
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersYS23QB-U18A-02
Stronach ARC (Pfaff (East))
U18 AA
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U18AA-025
EGSC (West)
U8 MD
King Rebellion
@ Innisfil WinterhawksU8MD060
Innisfil Rec (Red)
U16 A
Aurora Tigers
@ Collingwood BluesYS23QA-U16A-016
Eddie Bush
U13 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ King Rebellion13A-P2-RR23-23-0107
Nobleton Rec
U8 MD
Newmarket Renegades
@ Richmond Hill JaguarsU8MD102
Elgin Barrow (East)
U10 AA
Upper York Admirals
@ Richmond Hill JaguarsU10AA-QB-012
Elvis Stojko
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Upper York Admirals U10CU10BB-Q-75
Georgina Sutton
U8 MD
Bradford Bulldogs
@ Georgina BlazeU8MD052
Ice Palace (Blue)
U11 AA
Newmarket Renegades
@ TNT TornadosU11AA-QA-122
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U11 AA
Upper York Admirals
@ Aurora TigersU11AA-QB-200
Stronach ARC (Toyota (West))
U8 MD
Markham Waxers
@ East Gwillimbury EaglesU8MD037
EGSC (Sharon East)
U9 MD1
Markham Waxers
@ Barrie Colts MD 1U9MD1RR10
Peggy Hill (Arena 1)
U10 AA
Markham Waxers
@ Newmarket RenegadesU10AA-QA-023
Ray Twinney (1)
U12 AA
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsU12AA-B-RR23-24-0121
Georgina Sutton
U9 MD 2
Bradford Bulldogs
@ Georgina BlazeU9MD2RR10
Ice Palace (Blue)
U11 A
South Simcoe Storm
@ Markham WaxersU11A-QB-0019
Village
U10 A
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsU10A-QA-6
Allandale Rec (Red)
U16 BB
Richmond Hill Jaguars
@ South Simcoe StormYS23QA-U16BB-030
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U12 AA
TNT Tornados
@ Richmond Hill JaguarsU12AA-A-RR23-24-123
Elvis Stojko
U10 A
Orillia Terriers
@ King RebellionU10A-QA-11
King City
U13 AA
King Rebellion
@ TNT TornadosU13AA-B-RR23-24-126
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersU10BB-Q-62
Stronach ARC (Toyota (West))
U11 A
Aurora Tigers
@ Upper York AdmiralsU11A-QA-028
EGSC (West)
U13 AA
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesU13AA-B-RR23-24-121
Ray Twinney (1)
U12 A
Upper York Admirals
@ Collingwood Blues12A-PB-RR23/24-0109
Eddie Bush
U10 A
Markham Waxers
@ Upper York AdmiralsU10A-QB-49
Ice Palace (Blue)
U10 A
Collingwood Blues
@ South Simcoe StormU10A-QB-44
Innisfil Rec (Gold)
U10 AA
Aurora Tigers
@ TNT TornadosU10AA-QA-028
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U11 AA
Markham Waxers
@ Barrie ColtsU11AA-QB-209
Allandale Rec (Red)
U12 A
Markham Waxers team 1
@ Richmond Hill JaguarsU12A-PA-RR23/24-0119
Elgin Barrow (East)
U12 BB
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsU12BB-23/24-RR-0126
Georgina Sutton
U13 A
Barrie Colts Blue
@ Markham Waxers13A-P1-RR23/24-01020
Village
U9 MD 2
Newmarket Renegades Red
@ Orillia TerriersU9MD2RR01
West Orillia (Blue)
U14 AA
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsYSQ23-U14AA-33
Elvis Stojko
U14 AA
Aurora Tigers
@ TNT TornadosYSQ23-U14AA-17
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 BB
King Rebellion
@ Aurora Tigers13BB-PB-RR23/24-0105
Stronach ARC (Toyota (West))
U16 A
Upper York Admirals
@ South Simcoe StormYS23QB-U16A-017
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U11 BB
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsU11BB-Q-329
EGSC (West)
U12 A
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 2U12A-PA-RR23/24-0113
Angus Glen (1 - West)
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-14
Ice Palace (Blue)
U12 AA
King Rebellion
@ South Simcoe StormU12AA-B-RR23-24-0117
Innisfil Rec (Gold)
U16 A
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYS23QA-U16A-009
Ray Twinney (1)
U12 A
Aurora Tigers
@ Whitchurch-Stouffville Clippers12A-PB-RR23/24-0130
Stouffville Clippers (CC1)
U16 AA
South Simcoe Storm
@ King RebellionYS23QA-U16AA-020
Trisan Centre
U14 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie Colts BlueYS23QA-U14A-01
Allandale Rec (Red)
U12 A
South Simcoe Storm
@ TNT TornadosU12A-PA-RR23/24-0129
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U16 BB
Aurora Tigers
@ King RebellionYS23QA-U16BB-006
Nobleton Rec
U15 A
Upper York Admirals
@ Orillia TerriersYSQ23-U15A-25
West Orillia (Blue)
U13 AA
Markham Waxers
@ Richmond Hill Jaguars13AA-A-RR23-24-117
Elgin Barrow (East)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14BB-24
Georgina Sutton
U13 BB
Barrie Colts
@ Clarington Toros13BB-PB-RR23/24-0118
South Courtice (B)
U18 BB
Upper York Admirals
@ Markham Waxers team 4YS23QA-U18BB-20
Village
U13 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts13AA-A-RR23-24-102
Peggy Hill (Arena 1)
U13 BB
Orillia Terriers
@ Oshawa Generals13BB-PA-RR23/24-0113
Delpark Homes (1)
U10 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie ColtsU10AA-QB-08
East Bayfield (Green)
U15 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U15AA-20
Elvis Stojko
U14 A
Orillia Terriers
@ TNT TornadosYS23QA-U14A-24
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 A
Newmarket Renegades
@ Upper York Admirals13A-P2-RR23-23-0121
EGSC (West)
U12 AA
Aurora Tigers
@ Markham WaxersU12AA-A-RR23-24-121
Angus Glen (1 - West)
U18 AA
King Rebellion
@ South Simcoe StormYS23QB-U18AA-006
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U15 BB
Upper York Admirals
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U15BB-30
Stouffville (Pad A)
U13 BB
Whitby Wildcats
@ TNT Tornados13BB-PA-RR23/24-0118
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ King RebellionYS23QA-U15BB-11
Trisan Centre
U18 A
South Simcoe Storm
@ Orillia TerriersYS23QA-U18A-12
West Orillia (Blue)
U14 A
South Simcoe Storm
@ Richmond Hill JaguarsYSQ23-U14A-019
Elgin Barrow (East)
U18 A
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York Admirals Team 1YS23QB-U18A-20
Ice Palace (Blue)
Victoria Durham League • U18
Upper York Admirals Team 2
@ Millbrook StarsU18-R1B-09
Millbrook-Cavan
U15 A
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts BlueYSQ23-U15A-08
Peggy Hill (Arena 1)
U15 AA
TNT Tornados
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U15AA-11
Ray Twinney (1)
U14 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYSQ23-U14AA-60
East Bayfield (Green)
U15 A
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U15A-20
Magna (Honda)
U11 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ South Simcoe StormU11AA-QA-115
Innisfil Rec (Red)
U18 BB
Newmarket Renegades Red (Team 2)
@ Markham Waxers team 2YS23QB-U18BB-08
Village
U15 BB
Markham Waxers team 1
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U15BB-17
Magna (Pfaff)
U14 BB
South Simcoe Storm team 2-Navy
@ Markham Waxers team 1YSQ23-U14BB-35
Milliken Mills
U14 AA
King Rebellion
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYSQ23-U14AA-35
Stouffville (Pad A)
U15 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYS23QB-U15AA-04
East Bayfield (Green)
U18 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QB-U18BB-21
Elgin Barrow (East)
U18 BB
King Rebellion
@ Newmarket Renegades White (Team 1)YS23QA-U18BB-23
Magna (Forhan)
U12 BB
King Rebellion
@ South Simcoe StormU12BB-23/24-RR-0125
Innisfil Rec (Red)
U18 AA
TNT Tornados
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-018
Milliken Mills
U16 AA
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-20
Stouffville (Pad A)
U18 A
Aurora Tigers
@ Markham WaxersYS23QB-U18A-05
Village
U16 BB
Newmarket Renegades
@ Markham Waxers team 1YS23QB-U16BB-014
Angus Glen (1 - West)
U16 AA
TNT Tornados
@ Barrie ColtsYS23QA-U16AA-018
East Bayfield (Green)
U15 BB
Barrie Colts
@ South Simcoe StormYS23QA-U15BB-29
Innisfil Rec (Red)
U12 A
Upper York Admirals
@ Aurora Tigers12A-PB-RR23/24-0106
Stronach ARC (Toyota (West))
U11 A
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsU11A-QB-0013
East Bayfield (Purple)
U13 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Barrie Colts White13A-P2-RR23-23-0104
Peggy Hill (Arena 2)
U11 BB
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesU11BB-Q-321
Ray Twinney (2)
U13 A
King Rebellion
@ Upper York Admirals13A-P2-RR23-23-0123
Georgina Sutton
U10 A
Aurora Tigers
@ Barrie Colts U10CU10BB-Q-65
Peggy Hill (Arena 1)
U16 BB
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16BB-007
Ray Twinney (1)
U16 A
Orillia Terriers
@ Aurora TigersYS23QA-U16A-015
Stronach ARC (Pfaff (East))
U14 BB
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14BB-42
Magna (Pfaff)
U16 AA
King Rebellion
@ Aurora TigersYS23QA-U16AA-012
Aurora CC (2 - Lincoln)
U11 BB
King Rebellion
@ South Simcoe StormU11BB-Q-322
Innisfil Rec (Red)
U12 AA
TNT Tornados
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-109
East Bayfield (Purple)
U13 BB
South Simcoe Storm
@ Markham Waxers13BB-PB-RR23/24-0126
Centennial
U13 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersU13AA-B-RR23-24-102
Stronach ARC (Toyota (West))
U12 BB
King Rebellion
@ Barrie ColtsU12BB-23/24-RR-0107
Peggy Hill (Arena 2)
U15 AA
King Rebellion
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U15AA-23
Georgina Sutton
U13 A
Aurora Tigers
@ Orillia Terriers13A-P1-RR23/24-01021
Brian Orser
U13 AA
Newmarket Renegades
@ King RebellionU13AA-B-RR23-24-112
Nobleton Rec
U15 BB
Richmond Hill Jaguars
@ South Simcoe StormYS23QA-U15BB-25
Innisfil Rec (Red)
U18 A
Upper York Admirals Team 1
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U18A-09
Ray Twinney (1)
U18 AA
Upper York Admirals
@ Aurora TigersYS23QA-U18AA-013
Stronach ARC (Pfaff (East))
U16 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYS23QA-U16BB-018
East Bayfield (Purple)
U18 BB
Markham Waxers team 4
@ Markham Waxers team 1YS23QA-U18BB-12
Centennial
U16 A
Barrie Colts
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16A-022
Stouffville Clippers (CC1)
U18 AA
TNT Tornados
@ King RebellionYS23QB-U18AA-014
Nobleton Rec
U10 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York Admirals U10CU10BB-Q-87
EGSC (West)
U11 A
TNT Tornados
@ South Simcoe StormU11A-QB-006
Innisfil Rec (Red)
U11 AA
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU11AA-QA-105
Ray Twinney (1)
U11 A
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU11A-QA-08
Stouffville Clippers (CC1)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Aurora TigersYSQ23-U14BB-02
Stronach ARC (Pfaff (East))
U11 AA
Barrie Colts
@ Aurora TigersU11AA-QB-204
Aurora CC (2 - Lincoln)
U12 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket Renegades12A-PB-RR23/24-0115
Magna (Pfaff)
U13 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts13BB-PB-RR23/24-0112
Peggy Hill (Arena 2)
U14 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14AA-51
Ray Twinney (2)
U14 BB
Markham Waxers team 2
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14BB-23
Ice Palace (Blue)
U12 BB
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersU12BB-23/24-RR-0103
Stronach ARC (Toyota (West))
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-112
Allandale Rec (Blue)
U12 A
Barrie Colts
@ South Simcoe StormU12A-PA-RR23/24-0124
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U13 AA
Upper York Admirals
@ Markham Waxers13AA-A-RR23-24-108
Centennial
U18 BB
Newmarket Renegades White (Team 1)
@ Barrie ColtsYS23QA-U18BB-04
Eastview
U11 BB
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsU11BB-Q-330
EGSC (West)
U11 A
Markham Waxers
@ Richmond Hill JaguarsU11A-QB-0025
Elvis Stojko
U16 AA
Barrie Colts
@ TNT TornadosYS23QA-U16AA-028
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 A
TNT Tornados
@ King RebellionU10A-QA-26
Nobleton Rec
U13 BB
Oshawa Generals
@ Whitchurch-Stouffville Clippers13BB-PA-RR23/24-0126
Stouffville (Pad A)
U8 MD
Newmarket Renegades
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU8MD131
Stouffville (Pad B)
U11 AA
TNT Tornados
@ South Simcoe StormU11AA-QA-112
Innisfil Rec (Red)
U14 A
Markham Waxers
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14A-011
Ray Twinney (1)
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU12AA-B-RR23-24-0128
Stouffville Clippers (CC1)
U15 BB
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Aurora TigersYS23QB-U15BB-05
Stronach ARC (Pfaff (East))
U12 AA
Markham Waxers
@ Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-107
Aurora CC (2 - Lincoln)
U16 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16AA-06
Magna (Pfaff)
U14 AA
TNT Tornados
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-13
Ice Palace (Blue)
Cancelled
YSMHL QUALIFIERS
U16 BB
Barrie Colts
@ King RebellionYS23QA-U16BB-021
Nobleton Rec
U13 BB
Upper York Admirals
@ Aurora Tigers13BB-PB-RR23/24-0101
Stronach ARC (Toyota (West))
U15 A
Barrie Colts Blue
@ Barrie Colts WhiteYSQ23-U15A-18
Allandale Rec (Blue)
U14 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 1YSQ23-U14BB-33
Centennial
U16 BB
Aurora Tigers
@ Richmond Hill JaguarsYS23QA-U16BB-023
Elvis Stojko
U15 AA
Collingwood Blues
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U15AA-30
Stouffville (Pad A)
U18 A
South Simcoe Storm
@ TNT TornadosYS23QA-U18A-22
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U18 AA
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesYS23QA-U18AA-006
Ray Twinney (1)
U18 AA
South Simcoe Storm
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-004
Village
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-111
Allandale Rec (Red)
U11 AA
Markham Waxers
@ Upper York AdmiralsU11AA-QB-219
Georgina Sutton
U10 AA
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York AdmiralsU10AA-QB-023
Ice Palace (Blue)
U11 AA
King Rebellion
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU11AA-QA-129
Stouffville (Pad A)
Cancelled
YSMHL QUALIFIERS
U14 A
Barrie Colts Blue
@ Barrie Colts WhiteYS23QA-U14A-10
Sadlon Centre
U11 BB
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsU11BB-Q-305
East Bayfield (Purple)
U10 A
TNT Tornados
@ Newmarket RenegadesU10A-QA-27
Magna (Pfaff)
U11 A
Collingwood Blues
@ Newmarket RenegadesU11A-QA-021
Ray Twinney (2)
U10 AA
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersU10AA-QA-001
Aurora CC (1 - Ford)
U10 A
Collingwood Blues
@ Markham WaxersU10A-QB-37
Centennial
U13 A
Newmarket Renegades
@ Richmond Hill Jaguars13A-P2-RR23-23-0120
Elgin Barrow (East)
U15 BB
King Rebellion
@ South Simcoe StormYS23QA-U15BB-28
Innisfil Rec (Red)
U10 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsU10AA-QB-03
Allandale Rec (Red)
U13 A
South Simcoe Storm
@ Aurora Tigers13A-P1-RR23/24-01001
Aurora CC (2 - Lincoln)
U16 A
Newmarket Renegades
@ Collingwood BluesYS23QA-U16A-017
Eddie Bush
U13 BB
TNT Tornados
@ Whitchurch-Stouffville Clippers13BB-PA-RR23/24-0130
Stouffville Clippers (CC1)
U13 BB
Aurora Tigers
@ Markham Waxers13BB-PB-RR23/24-0128
Angus Glen (2 - East)
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-17
Georgina Sutton
U16 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16A-021
Ice Palace (Blue)
U14 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Aurora TigersYSQ23-U14AA-27
Stronach ARC (Toyota (West))
U16 AA
Aurora Tigers
@ King RebellionYS23QA-U16AA-022
Trisan Centre
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-03
East Bayfield (Purple)
U13 A
Orillia Terriers
@ Markham Waxers13A-P1-RR23/24-01019
Centennial
U12 AA
Newmarket Renegades
@ King RebellionU12AA-B-RR23-24-0102
King City
U13 BB
King Rebellion
@ Clarington Toros13BB-PB-RR23/24-0117
Rickard (A)
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU10BB-Q-89
Stouffville (Pad A)
U11 A
Barrie Colts
@ TNT TornadosU11A-QB-0012
Tottenham Rec
U12 AA
Upper York Admirals
@ Orillia TerriersU12AA-B-RR23-24-0111
West Orillia (Blue)
U15 A
Orillia Terriers
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U15A-24
Magna (Pfaff)
U14 BB
South Simcoe Storm team 2-Navy
@ Newmarket RenegadesYSQ23-U14BB-41
Ray Twinney (2)
U15 A
Upper York Admirals
@ South Simcoe StormYSQ23-U15A-36
Innisfil Rec (Red)
U14 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsYSQ23-U14AA-55
Allandale Rec (Red)
U13 AA
South Simcoe Storm
@ Richmond Hill Jaguars13AA-A-RR23-24-118
Elgin Barrow (East)
U15 BB
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersYS23QB-U15BB-06
Aurora CC (2 - Lincoln)
U18 BB
Ajax-Pickering Raiders
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U18BB-27
Stouffville Clippers (CC1)
U14 A
Richmond Hill Jaguars
@ Aurora TigersYSQ23-U14A-003
Stronach ARC (Toyota (West))
U18 AA
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsYS23QA-U18AA-015
East Bayfield (Purple)
U18 A
Newmarket Renegades
@ Upper York Admirals Team 1YS23QB-U18A-19
Georgina Sutton
U18 BB
Markham Waxers team 1
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U18BB-29
Ice Palace (Blue)
U16 A
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYS23QB-U16A-013
Allandale Rec (Red)
U18 A
Collingwood Blues
@ South Simcoe StormYS23QA-U18A-17
Innisfil Rec (Red)
U9 MD1
Richmond Hill Jaguars
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU9MD1RR02
Stouffville (Pad A)
U11 BB
Newmarket Renegades
@ King RebellionU11BB-SFB-49
Nobleton Rec
U9 MD1
Barrie Colts MD 1
@ Aurora TigersU9MD1RR13
Aurora CC (2 - Lincoln)
U15 A
Barrie Colts White
@ Barrie Colts BlueSFA-U15A-001
East Bayfield (Purple)
U14 AA
Markham Waxers
@ Barrie ColtsSFB-U14AA-01
Allandale Rec (Blue)
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsYS23SFA-U16AA-1
East Bayfield (Purple)
U18 AA
TNT Tornados
@ Newmarket RenegadesYS23SFA-U18AA-2
Ray Twinney (2)
U14 A
Markham Waxers
@ Collingwood BluesSFA-U14A-01
Central
U10 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsU10AA-SFB-23
Peggy Hill (Arena 1)
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts2024-U12AA-SA1
East Bayfield (Purple)
U11 BB
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11BB-SFA-46
Peggy Hill (Arena 1)
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ Aurora TigersSFB-U15BB-01
Aurora CC (1 - Ford)
U10 A
Aurora Tigers
@ Upper York Admirals U10CU10BB-SFB-10
EGSC (West)
U13 AA
South Simcoe Storm
@ King Rebellion2024-U13AA-SB1
Nobleton Rec
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Barrie Colts U10CU10BB-SFA-07
Peggy Hill (Arena 2)
U10 A
Richmond Hill Jaguars
@ Orillia TerriersU10A-SFA-01
West Orillia (Blue)
U10 A
Barrie Colts
@ Collingwood BluesU10A-SFB-04
Eddie Bush
U13 AA
Newmarket Renegades
@ Richmond Hill Jaguars2024-U13AA-SA2
Elgin Barrow (East)
U12 BB
King Rebellion
@ Barrie Colts2024-U12BB-SA1
Peggy Hill (Arena 1)
U10 AA
Upper York Admirals
@ King RebellionU10AA-SFA-20
Trisan Centre
U15 AA
Collingwood Blues
@ Barrie ColtsSFB-U15AA-01
East Bayfield (Purple)
U14 BB
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsSFA-U14BB-01
EGSC (West)
U11 AA
TNT Tornados
@ Barrie ColtsU11AA-SFB-33
Peggy Hill (Arena 2)
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Newmarket Renegades2024-U12AA-SB1
Magna (Scotiabank)
U18 AA
Newmarket Renegades
@ TNT TornadosYS23SFA-U18AA-1
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U11 A
Richmond Hill Jaguars
@ Orillia TerriersU11A-SFA-40
West Orillia (Blue)
U12 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood Blues2024-U12A-SB1
Eddie Bush
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Richmond Hill JaguarsYS23SFA-U16BB-1
Elgin Barrow (East)
U13 A
Collingwood Blues
@ Barrie Colts White2024-U13A-SB1
Peggy Hill (Arena 1)
U12 BB
Aurora Tigers
@ South Simcoe Storm2024-U12AA-SB1
Bradford Leisure (Green)
U12 A
Upper York Admirals
@ Barrie Colts2024-U12A- SA1
Peggy Hill (Arena 2)
U16 A
Collingwood Blues
@ Barrie ColtsYS23SFB-U16A-1
East Bayfield (Purple)
U14 AA
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsSFA-U14AA-01
EGSC (West)
U11 AA
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesU11AA-SFA-30
Magna (Scotiabank)
U15 A
Aurora Tigers
@ Orillia TerriersSFB-U15A-01
West Orillia (Blue)
U15 BB
Markham Waxers team 1
@ Barrie ColtsSFA-U15BB-01
Peggy Hill (Arena 1)
U14 A
Barrie Colts White
@ South Simcoe StormSFB-U14A-001
Bradford Leisure (Green)
U13 BB
South Simcoe Storm
@ Whitby Wildcats2024-U13BB-SB1
IPSC (4)
U16 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Orillia TerriersYS23SFA-U16A-1
West Orillia (Green)
U15 AA
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsSFA-U15AA-01
EGSC (West)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Markham Waxers team 1SFB-U14BB-01
Centennial
U16 AA
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYS23SFB-U16AA-1
Magna (Scotiabank)
U16 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 1YS23SFB-U16BB-1
Village
U18 AA
Barrie Colts
@ Markham WaxersYS23SFB-U18AA-1
Centennial
U9 MD1
Barrie Colts MD 1
@ Richmond Hill JaguarsU9MD1RR14
Elgin Barrow (East)
U9 MD1
Aurora Tigers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU9MD1RR09
Stouffville Clippers (CC1)
U11 A
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11A-SFB-43
East Bayfield (Purple)
U13 BB
Oshawa Generals
@ Barrie Colts2024-U13BB-SA1
Peggy Hill (Arena 1)
U12 A
Collingwood Blues
@ South Simcoe Storm2024-U12A-SB2
Bob Fallis
U14 BB
Markham Waxers team 1
@ South Simcoe Storm team 1-WhiteSFB-U14BB-02
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U12 AA
Newmarket Renegades
@ Richmond Hill Jaguars2024-U12AA-SB2
Elgin Barrow (East)
U12 BB
Barrie Colts
@ King Rebellion2024-U12BB-SA2
Nobleton Rec
U13 A
King Rebellion
@ Barrie Colts Blue2024-U13A-SA1
East Bayfield (Purple)
U11 AA
Barrie Colts
@ TNT TornadosU11AA-SFB-34
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U10 AA
King Rebellion
@ Upper York AdmiralsU10AA-SFA-21
Ice Palace (Blue)
U14 A
Collingwood Blues
@ Markham WaxersSFA-U14A-02
Milliken Mills
U14 BB
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsSFA-U14BB-02
Peggy Hill (Arena 1)
U15 A
Orillia Terriers
@ Aurora TigersSFB-U15A-02
Stronach ARC (Toyota (West))
U12 AA
Barrie Colts
@ South Simcoe Storm2024-U12AA-SA3
Bob Fallis
U13 AA
King Rebellion
@ South Simcoe Storm2024-U13AA-SB2
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U13 A
Barrie Colts White
@ Collingwood Blues2024-U13A-SB2
Eddie Bush
U10 A
Orillia Terriers
@ Richmond Hill JaguarsU10A-SFA-02
Elgin Barrow (East)
U11 BB
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU11BB-SFB-50
Magna (Honda)
U15 A
Barrie Colts Blue
@ Barrie Colts WhiteSFA-U15A-002
East Bayfield (Purple)
U11 BB
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU11BB-SFA-47
EGSC (West)
U12 A
Barrie Colts
@ Upper York Admirals2024-U12A- SA2
Ice Palace (Blue)
U14 AA
Barrie Colts
@ Markham WaxersSFB-U14AA-02
Milliken Mills
U14 A
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts WhiteSFB-U14A-002
Peggy Hill (Arena 1)
U13 BB
Whitby Wildcats
@ South Simcoe Storm2024-U13BB-SB2
Bob Fallis
U15 AA
Barrie Colts
@ Collingwood BluesSFB-U15AA-02
Eddie Bush
U14 AA
Upper York Admirals
@ South Simcoe StormSFA-U14AA-02
Bradford Leisure (Paul Dossey)
U11 A
Orillia Terriers
@ Richmond Hill JaguarsU11A-SFA-41
Elgin Barrow (East)
U18 BB
Newmarket Renegades Red (Team 2)
@ Markham Waxers team 1YS23SFA-U18BB-1
Tom Graham (West)
U13 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Newmarket Renegades2024-U13AA-SA1
Magna (Honda)
U11 AA
Newmarket Renegades
@ Upper York AdmiralsU11AA-SFA-31
EGSC (West)
U15 BB
Aurora Tigers
@ Markham Waxers team 2SFB-U15BB-02
Milliken Mills
U10 AA
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesU10AA-SFB-24
Magna (Pfaff)
U16 A
Barrie Colts
@ Collingwood BluesYS23SFB-U16A-2
Eddie Bush
U16 AA
Barrie Colts
@ Richmond Hill JaguarsYS23SFA-U16AA-2
Elgin Barrow (East)
U18 A
Orillia Terriers
@ Markham WaxersYS23SFB-U18A-1
Tom Graham (West)
U18 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 3YS23SFB-U18BB-1
Village
U16 A
Orillia Terriers
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23SFA-U16A-2
Stouffville (Pad A)
U15 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 1SFA-U15BB-02
Milliken Mills
U16 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers team 2YS23SFA-U16BB-2
Angus Glen (1 - West)
U10 A
Barrie Colts U10C
@ South Simcoe Storm U10CU10BB-SFA-08
Innisfil Rec (Red)
U10 A
Upper York Admirals U10C
@ Aurora TigersU10BB-SFB-11
Stronach ARC (Toyota (West))
Cancelled
YSMHL Championship
U11 BB
Newmarket Renegades
@ King RebellionU11BB-SFB-51
Trisan Centre
U18 BB
Markham Waxers team 3
@ Barrie ColtsYS23SFB-U18BB-2
East Bayfield (Purple)
U10 A
Collingwood Blues
@ Barrie ColtsU10A-SFB-05
Peggy Hill (Arena 1)
U16 AA
Newmarket Renegades
@ Aurora TigersYS23SFB-U16AA-2
Stronach ARC (Pfaff (East))
U15 AA
Upper York Admirals
@ South Simcoe StormSFA-U15AA-02
Innisfil Rec (Red)
U12 BB
South Simcoe Storm
@ Aurora Tigers2024-U12AA-SB2
Stronach ARC (Toyota (West))
U16 BB
Markham Waxers team 1
@ Barrie ColtsYS23SFB-U16BB-2
East Bayfield (Purple)
U18 A
Markham Waxers
@ Orillia TerriersYS23SFB-U18A-2
West Orillia (Green)
U18 A
Upper York Admirals Team 1
@ Collingwood BluesYS23SFA-U18A-1
Eddie Bush
U18 AA
Markham Waxers
@ Barrie ColtsYS23SFB-U18AA-2
Peggy Hill (Arena 1)
U11 A
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU11A-SFB-44
Ice Palace (Blue)
U12 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Newmarket Renegades2024-U12AA-SB3
Ray Twinney (1)
Cancelled
YSMHL Championship
U10 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsU10AA-SFB-25
Peggy Hill (Arena 2)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Markham Waxers team 1SFB-U14BB-03
Ed Sackfield (North)
U14 AA
Markham Waxers
@ Barrie ColtsSFB-U14AA-03
Allandale Rec (Blue)
Cancelled
YSMHL Championship
U12 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood Blues2024-U12A-SB3
Central
U13 BB
Barrie Colts
@ Oshawa Generals2024-U13BB-SA2
Delpark Homes (4)
U18 A
Collingwood Blues
@ Upper York Admirals Team 1YS23SFA-U18A-2
Ice Palace (Blue)
Cancelled
YSMHL Championship
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts2024-U12AA-SA2
Peggy Hill (Arena 2)
U13 A
Barrie Colts Blue
@ King Rebellion2024-U13A-SA2
Nobleton Rec
Cancelled
YSMHL Championship
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Richmond Hill JaguarsYS23SFA-U16BB-3
Elgin Barrow (East)
U18 BB
Markham Waxers team 1
@ Newmarket Renegades Red (Team 2)YS23SFA-U18BB-2
Magna (Pfaff)
U9 MD 2
Innisfil Winterhawks
@ East Gwillimbury EaglesU9MD2RR05
EGSC (West)
Cancelled
YSMHL Championship
U10 A
Aurora Tigers
@ Upper York Admirals U10CU10BB-SFB-12
Ice Palace (Blue)
U11 AA
Upper York Admirals
@ Newmarket RenegadesU11AA-SFA-32
Ray Twinney (1)
Cancelled
YSMHL Championship
U13 A
Collingwood Blues
@ Barrie Colts White2024-U13A-SB3
Sadlon Centre
U10 AA
Upper York Admirals
@ King RebellionU10AA-SFA-22
Trisan Centre
Cancelled
YSMHL Championship
U10 A
Richmond Hill Jaguars
@ Orillia TerriersU10A-SFA-03
West Orillia (Blue)
Cancelled
YSMHL Championship
U10 A
South Simcoe Storm U10C
@ Barrie Colts U10CU10BB-SFA-09
Allandale Rec (Red)
U11 AA
TNT Tornados
@ Barrie ColtsU11AA-SFB-35
East Bayfield (Purple)
Cancelled
YSMHL Championship
U12 BB
Aurora Tigers
@ South Simcoe Storm2024-U12AA-SB3
Innisfil Rec (Red)
Cancelled
YSMHL Championship
U10 A
Barrie Colts
@ Collingwood BluesU10A-SFB-06
Eddie Bush
U13 BB
South Simcoe Storm
@ Whitby Wildcats2024-U13BB-SB3
IPSC (4)
U11 A
Richmond Hill Jaguars
@ Orillia TerriersU11A-SFA-42
West Orillia (Blue)
Cancelled
YSMHL Championship
U12 BB
King Rebellion
@ Barrie Colts2024-U12BB-SA3
Allandale Rec (Red)
U13 BB
Oshawa Generals
@ Barrie Colts2024-U13BB-SA3
East Bayfield (Purple)
U13 AA
South Simcoe Storm
@ King Rebellion2024-U13AA-SB3
Nobleton Rec
U16 AA
Aurora Tigers
@ Newmarket RenegadesYS23SFB-U16AA-3
Magna (Pfaff)
Cancelled
YSMHL Championship
U16 A
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Orillia TerriersYS23SFA-U16A-3
West Orillia (Blue)
Cancelled
YSMHL Championship
U16 AA
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsYS23SFA-U16AA-3
Allandale Rec (Red)
Cancelled
YSMHL Championship
U16 A
Collingwood Blues
@ Barrie ColtsYS23SFB-U16A-3
East Bayfield (Purple)
Cancelled
YSMHL Championship
U18 AA
TNT Tornados
@ Newmarket RenegadesYS23SFA-U18AA-3
Ray Twinney (1)
U14 BB
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsSFA-U14BB-03
Georgina Sutton
U18 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 3YS23SFB-U18BB-3
Thornhill CC (East)
U9 MD1
TNT Tornados
@ Newmarket Renegades WhiteU9MD1RR12
Magna (Pfaff)
U16 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 1YS23SFB-U16BB-3
Thornhill CC (West)
U9 MD 2
Georgina Blaze
@ Newmarket Renegades RedU9MD2RR14
Magna (Scotiabank)
U13 A
King Rebellion
@ Barrie Colts Blue2024-U13A-SA3
Peggy Hill (Arena 2)
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ Aurora TigersSFB-U15BB-03
Aurora CC (1 - Ford)
U14 AA
South Simcoe Storm
@ Upper York AdmiralsSFA-U14AA-03
Georgina Sutton
Cancelled
YSMHL Championship
U18 AA
Barrie Colts
@ Markham WaxersYS23SFB-U18AA-3
Thornhill CC (East)
Cancelled
YSMHL Championship
U18 A
Orillia Terriers
@ Markham WaxersYS23SFB-U18A-3
Thornhill CC (West)
U15 AA
Collingwood Blues
@ Barrie ColtsSFB-U15AA-03
Peggy Hill (Arena 2)
Cancelled
YSMHL Championship
U18 A
Upper York Admirals Team 1
@ Collingwood BluesYS23SFA-U18A-3
Eddie Bush
U18 BB
Newmarket Renegades Red (Team 2)
@ Markham Waxers team 1YS23SFA-U18BB-3
Milliken Mills
U10 AA
Newmarket Renegades
@ King RebellionU10AA-BF-13
Nobleton Rec
U11 BB
King Rebellion
@ Barrie ColtsU11BB-F-07
East Bayfield (Purple)
Cancelled
YSMHL Championship
U11 BB
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11BB-SFA-48
East Bayfield (Purple)
Cancelled
YSMHL Championship
U12 A
Upper York Admirals
@ Barrie Colts2024-U12A- SA3
Allandale Rec (Blue)
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Newmarket Renegades2024-12AA-C1
Magna (Forhan)
U9 MD 2
Barrie Colts MD 2
@ Orillia TerriersU9MD2RR08
West Orillia (Blue)
Cancelled
YSMHL Championship
U11 A
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU11A-SFB-45
East Bayfield (Purple)
U12 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts2024-12BB-C1
East Bayfield (Purple)
U16 A
Orillia Terriers
@ Barrie ColtsYS23-U16A-1
Allandale Rec (Blue)
U8 MD
Aurora Tigers
@ Bradford BulldogsU8MD033
Bob Fallis
U9 MD1
Richmond Hill Jaguars
@ TNT TornadosU9MD1RR01
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U15 BB
Barrie Colts
@ Aurora TigersYSFinal-U15BB-01
Stronach ARC (Toyota (West))
U10 A
Upper York Admirals U10C
@ Barrie Colts U10CU10BB-F-04
Peggy Hill (Arena 2)
U9 MD1
Markham Waxers
@ Aurora TigersU9MD1RR07
Aurora CC (2 - Lincoln)
U11 A
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU11A-F-19
Peggy Hill (Arena 1)
U9 MD 2
Innisfil Winterhawks
@ Bradford BulldogsU9MD2RR04
Bob Fallis
U13 AA
Richmond Hill Jaguars
@ King Rebellion2024-U13AA-C1
Nobleton Rec
U10 A
Orillia Terriers
@ Collingwood BluesU10A-F-01
Eddie Bush
U10 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU10AA-FA-10
Peggy Hill (Arena 2)
U13 A
Barrie Colts Blue
@ Barrie Colts White2024-13A-C1
Peggy Hill (Arena 1)
U12 A
Barrie Colts
@ Collingwood Blues2024-12A-C2
Eddie Bush
U14 A
Collingwood Blues
@ South Simcoe StormYSC-U14A-01
Bradford Leisure (Green)
U18 BB
Newmarket Renegades Red (Team 2)
@ Barrie ColtsYS23FB-U18BB-2
Peggy Hill (Arena 2)
U15 A
Barrie Colts Blue
@ Orillia TerriersYSC-U15A-01
West Orillia (Blue)
U14 BB
Barrie Colts
@ South Simcoe Storm team 1-WhiteYSFinal-U14BB-01
Bradford Leisure (Green)
U13 BB
Barrie Colts
@ Whitby Wildcats2024-U13BB-C1
IPSC (3)
U18 BB
Markham Waxers team 3
@ Markham Waxers team 1YS23FA-U18BB-1
Milliken Mills
U14 BB
Upper York Admirals
@ Markham Waxers team 1YS3RD-U14BB-01
Centennial
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ Markham Waxers team 1YS3RD-U15BB-01
Village
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Barrie ColtsYS23FB-U16BB-1
Peggy Hill (Arena 2)
U16 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers team 1YS23FA-U16BB-1
Centennial
U18 A
Collingwood Blues
@ Markham WaxersYS23F-U18A-1
Village
U9 MD 2
Barrie Colts MD 2
@ Innisfil WinterhawksU9MD2RR09
Innisfil Rec (Red)
U11 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsU11AA-F-16
Peggy Hill (Arena 1)
U9 MD1
Aurora Tigers
@ TNT TornadosU9MD1RR08
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U14 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYSFinal-U14AA-01
Peggy Hill (Arena 2)
U8 MD
TNT Tornados
@ Bradford BulldogsU8MD025
Bob Fallis
U9 MD1
Newmarket Renegades White
@ Richmond Hill JaguarsU9MD1RR06
Elgin Barrow (East)
U9 MD 2
East Gwillimbury Eagles
@ Georgina BlazeU9MD2RR03
Ice Palace (Blue)
U13 BB
Whitby Wildcats
@ Barrie Colts2024-U13BB-C2
Peggy Hill (Arena 1)
U16 A
Barrie Colts
@ Orillia TerriersYS23-U16A-2
West Orillia (Blue)
U11 A
Barrie Colts
@ Richmond Hill JaguarsU11A-F-20
Elgin Barrow (East)
U10 AA
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsU10AA-FA-11
Ice Palace (Blue)
U12 AA
Newmarket Renegades
@ South Simcoe Storm2024-12AA-C2
Bob Fallis
U14 A
South Simcoe Storm
@ Collingwood BluesYSC-U14A-02
Eddie Bush
U15 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYSFinal-U15AA-01
Peggy Hill (Arena 1)
U14 BB
Markham Waxers team 1
@ Upper York AdmiralsYS3RD-U14BB-02
EGSC (West)
U16 BB
Markham Waxers team 1
@ Richmond Hill JaguarsYS23FA-U16BB-2
Elgin Barrow (East)
U12 BB
Barrie Colts
@ South Simcoe Storm2024-12BB-C2
Bob Fallis
U10 A
Collingwood Blues
@ Orillia TerriersU10A-F-02
West Orillia (Blue)
U14 BB
South Simcoe Storm team 1-White
@ Barrie ColtsYSFinal-U14BB-02
East Bayfield (Green)
U15 A
Orillia Terriers
@ Barrie Colts BlueYSC-U15A-02
Peggy Hill (Arena 1)
U15 BB
Aurora Tigers
@ Barrie ColtsYSFinal-U15BB-02
East Bayfield (Green)
U10 AA
King Rebellion
@ Newmarket RenegadesU10AA-BF-14
Ray Twinney (1)
U18 BB
Markham Waxers team 1
@ Markham Waxers team 3YS23FA-U18BB-2
Village
U9 MD 2
Bradford Bulldogs
@ Newmarket Renegades RedU9MD2RR07
Magna (Honda)
U15 BB
Markham Waxers team 1
@ Markham Waxers team 2YS3RD-U15BB-02
Angus Glen (1 - West)
U16 AA
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesYS23-U16AA-1
Magna (Pfaff)
U16 BB
Barrie Colts
@ Markham Waxers team 2YS23FB-U16BB-2
Village
U9 MD1
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Newmarket Renegades WhiteU9MD1RR05
Magna (Honda)
U13 AA
King Rebellion
@ Richmond Hill Jaguars2024-U13AA-C2
Elvis Stojko
U11 AA
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesU11AA-F-17
Ray Twinney (1)
U13 A
Barrie Colts White
@ Barrie Colts Blue2024-13A-C2
Peggy Hill (Arena 2)
U10 A
Barrie Colts U10C
@ Upper York Admirals U10CU10BB-F-05
Ice Palace (Blue)
U18 AA
TNT Tornados
@ Markham WaxersYS23-U18AA-1
Angus Glen (1 - West)
U12 A
Collingwood Blues
@ Barrie Colts2024-12A-C1
Peggy Hill (Arena 1)
U18 A
Markham Waxers
@ Collingwood BluesYS23F-U18A-2
Eddie Bush
U11 BB
Barrie Colts
@ King RebellionU11BB-F-08
Trisan Centre
U15 AA
Barrie Colts
@ Upper York AdmiralsYSFinal-U15AA-02
Georgina Sutton
U14 AA
Barrie Colts
@ South Simcoe StormYSFinal-U14AA-02
Bradford Leisure (Green)
U16 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsYS23-U16AA-2
Peggy Hill (Arena 1)
U18 BB
Barrie Colts
@ Newmarket Renegades Red (Team 2)YS23FB-U18BB-1
Ray Twinney (1)
U10 AA
Newmarket Renegades
@ King RebellionU10AA-BF-15
Nobleton Rec
U10 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsU10AA-FA-12
Peggy Hill (Arena 2)
Cancelled
YSMHL Championship
U12 AA
South Simcoe Storm
@ Newmarket Renegades2024-12AA-C3
Ray Twinney (1)
U9 MD 2
Newmarket Renegades Red
@ Innisfil WinterhawksU9MD2RR02
Stroud-Innisfil
Cancelled
YSMHL Championship
U12 BB
South Simcoe Storm
@ Barrie Colts2024-12BB-C3
Peggy Hill (Arena 2)
Cancelled
YSMHL Championship
U16 BB
Markham Waxers team 2
@ Barrie ColtsYS23FB-U16BB-3
Allandale Rec (Blue)
U18 AA
Markham Waxers
@ TNT TornadosYS23-U18AA-2
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 MD 2
Orillia Terriers
@ East Gwillimbury EaglesU9MD2RR12
EGSC (West)
U9 MD1
Newmarket Renegades White
@ Barrie Colts MD 1U9MD1RR03
Allandale Rec (Red)
U11 AA
Newmarket Renegades
@ Barrie ColtsU11AA-F-18
East Bayfield (Purple)
U9 MD1
Whitchurch-Stouffville Clippers
@ Markham WaxersU9MD1RR04
Centennial
U12 A
Barrie Colts
@ Collingwood Blues2024-12A-C3
Eddie Bush
Cancelled
YSMHL Championship
U11 A
Richmond Hill Jaguars
@ Barrie ColtsU11A-F-21
Allandale Rec (Red)
U18 A
Collingwood Blues
@ Markham WaxersYS23F-U18A-3
Angus Glen (2 - East)
U15 BB
Markham Waxers team 2
@ Markham Waxers team 1YS3RD-U15BB-03
Centennial
U14 AA
South Simcoe Storm
@ Barrie ColtsYSFinal-U14AA-03
East Bayfield (Purple)
U14 A
Collingwood Blues
@ South Simcoe StormYSC-U14A-03
Innisfil Rec (Red)
U13 AA
Richmond Hill Jaguars
@ King Rebellion2024-U13AA-C3
Nobleton Rec
U16 A
Orillia Terriers
@ Barrie ColtsYS23-U16A-3
Allandale Rec (Red)
Cancelled
YSMHL Championship
U18 BB
Markham Waxers team 3
@ Markham Waxers team 1YS23FA-U18BB-3
Angus Glen (2 - East)
U15 AA
Upper York Admirals
@ Barrie ColtsYSFinal-U15AA-03
East Bayfield (Purple)
U9 MD 2
Georgina Blaze
@ Barrie Colts MD 2U9MD2RR13
Peggy Hill (Arena 2)
U9 MD1
TNT Tornados
@ Markham WaxersU9MD1RR11
Centennial
U10 A
Orillia Terriers
@ Collingwood BluesU10A-F-03
Eddie Bush
U13 BB
Barrie Colts
@ Whitby Wildcats2024-U13BB-C3
IPSC (2)
U18 BB
Barrie Colts
@ Newmarket Renegades Red (Team 2)YS23FB-U18BB-3
Magna (Scotiabank)
U18 AA
TNT Tornados
@ Markham WaxersYS23-U18AA-3
Centennial
U13 A
Barrie Colts Blue
@ Barrie Colts White2024-13A-C3
Peggy Hill (Arena 2)
U16 BB
Richmond Hill Jaguars
@ Markham Waxers team 1YS23FA-U16BB-3
Mount Joy
U16 AA
Barrie Colts
@ Newmarket RenegadesYS23-U16AA-3
Magna (Pfaff)
No events for Fri, Mar 22, 2024
No events for Sat, Mar 23, 2024
No events for Sun, Mar 24, 2024
No events for Mon, Mar 25, 2024
No events for Tue, Mar 26, 2024
No events for Wed, Mar 27, 2024
No events for Thu, Mar 28, 2024
No events for Fri, Mar 29, 2024
No events for Sat, Mar 30, 2024
No events for Sun, Mar 31, 2024
No events for Mon, Apr 01, 2024
No events for Tue, Apr 02, 2024
No events for Wed, Apr 03, 2024
No events for Thu, Apr 04, 2024
No events for Fri, Apr 05, 2024
No events for Sat, Apr 06, 2024
No events for Sun, Apr 07, 2024
No events for Mon, Apr 08, 2024
No events for Tue, Apr 09, 2024
No events for Wed, Apr 10, 2024
No events for Thu, Apr 11, 2024
No events for Fri, Apr 12, 2024
No events for Sat, Apr 13, 2024
No events for Sun, Apr 14, 2024